«من ناصر حجازی هستم...» وارد مرحله فنی شد

مهران مدیری آخرین راوی مستند ناصر حجازی

به گزارش بانی فیلم، مهران مدیری از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون در  استودیوی آوای کوک رضا یزدانی حاضر شد تا بخش پایانی مستند ناصر حجازی را  روایت کند.
این بخش با عنوان «پرواز عقاب» مربوط به دوران بیماری و درگذشت بهترین دروازه بان قرن آسیا است که مهران مدیری به صورت افتخاری با این پروژه همکاری کرد.
مدیری در آخرین روزهای زندگی ناصر حجازی در مراسمی که به مناسبت تجلیل از خدمات این اسطوره ورزش برگزار شد نیز حاضر شده بود.
امیر رفیعی تهیه کننده «من ناصر حجازی هستم…» در گفت و گویی کوتاه پس از اتمام روایت مهران مدیری ضمن سپاس فراوان از حضور ایشان و همچنین دیگر راویان که به صورت افتخاری در فیلم حاضر شده بودند، درباره ادامه روند تولید و ساخت این مستند گفت: با حضور مهران مدیری، روایت «من ناصر حجازی هستم…» نیز پایان یافت تا این مستند وارد مرحله فنی شود. تدوین فیلم در مراحل پایانی است و همزمان با آن مراحل صداگذاری، اصلاح رنگ، ساخت موسیقی و … نیز انجام می شود.
قرار است بزودی اکران خصوصی فیلم با حضور اهالی هنر و ورزش برگزار شود.
روایت این مستند که بدون حمایت ارگان های دولتی و با سرمایه شخصی ساخته شده، در 5 فصل و به ترتیب حضور در فیلم با صدای بهرام رادان، شهاب حسینی، پرویز پرستویی، مسعود رایگان، مهران مدیری و رویا تیموریان انجام شده است و رضا یزدانی نیز تیتراژ پایانی آن را می خواند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *