در فیلم یک کارگردان ژاپنی و با بازی مهناز افشار و مهرداد صدیقیان به همراه بازیگر نقش اوشین

«مهمانخانه شکوفه نو» بزودی مقابل دوربین می رود

فیلم سینمایی «مهمانخانه شکوفه نو» در حال حاضر در مرحله دریافت پروانه ساخت قرار دارد و بزودی مقابل دوربین می رود.
به گزارش بانی فیلم، «مهمانخانه شکوفه نو» عنوان فیلمی محصول مشترک بین ایران و ژاپن به کارگردانی «تاکی فومی تی یوتسویی» است که با اتمام کامل مراحل نگارش فیلمنامه به تازگی برای پروانه ساخت آن درخواست داده شده و به محض دریافت پروانه، فیلم به طور رسمی وارد مرحله پیش تولید خواهد شد.
براساس شنیده های خبرنگار ما، مهناز افشار، مهرداد صدیقیان و ماهور الوند، به همراه آیاکو کوبایاشی بازیگر سریال معروف «اوشین»، بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی حضور خواهند داشت. ماساتوشی ناگاس دیگر بازیگر ژاپنی این فیلم است.
«مهمانخانه شکوفه نو» مضمونی اجتماعی دارد و فیلمنامه آن نیز توسط نغمه ثمینی به نگارش درآمده است. داستان این فیلم درباره مادر و دختری است که ارتباط محدودی با یکدیگر دارند. دختر به دنبال راز مبهم فوت پدرش است و به همین خاطر در ادامه داستان دست به یک ماجراجویی می زند و در همین زمینه به حقایقی پی می برد… .
در این فیلم گویا امیر نادری کارگردان فیلم های شاخصی چون «دونده»، «آب، باد، خاک»، «خداحافظ رفیق» و… که در سال های اخیر در کشور ژاپن زندگی می کند نیز به عنوان مشاور پروژه حضور خواهد داشت.
کمال تبریزی کارگردان مطرح سینما نیز به عنوان مشاور کارگردان در این پروژه حضور دارد.
«تاکی فومی تی یوتسویی» در کارنامه خود کارگردانی یک تئاتر و ساخت چند فیلم و مستند را دارد.
جواد نوروزبیگی و شهره گلپریان به طور مشترک تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده دارند. از نوروزبیگی این روزها فیلم سینمایی «مارموز» در مقام تهیه کننده روی پرده سینماهای سراسر کشور قرار دارد. وی همچنین فیلم های سینمایی «سراسر شب» ساخته فرزاد موتمن و «زهرمار» به کارگردانی جواد رضویان را در نوبت اکران دارد.
دیگر عواملی که تاکنون حضورشان در این پروژه سینمایی قطعی شده عبارتند از: دستیار کارگردان: شهره گلپریان، فیلمبردار: یاناگیشیما.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *