مژده برای علاقه مندان سریال «علفهای هرز»

دنباله جدیدی برای سریال پرطرفدار «علفهای هرز» Weeds ساخته می شود.

به گزارش بانی فیلم به نقل از وارپ، «علفهای هرز» قرار است دوباره با بازی مری لوئیس پارکر بازیگر ۵۵ ساله آمریکایی دنباله سازی شود.

استارز در تدارک ساخت دنباله کمدی درام جنایی «علفهای هرز» برای شوتایم است و مری لوئیز پارکر قرار است باز نقش نانسی بوتوین را بازی کند. پارکر همچنین تهیه کننده اجرایی سری جدید خواهد بود. پارکر برای بازی در این سریال طی سالهای ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ چهار باز نامزد دریافت گلدن گلوب بود که سال ۲۰۰۶ این جایزه را دریافت کرد. او سه بار هم برای بازی در این سریال نامزد دریافت امی شد.

این سریال که متعلق به لاینزگیت صاحب استارز است، در میانه سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲ در قالب هشت فصل و ۱۰۲ اپیزود از شوتایم پخش شد. در نسخه جدید ویکتوریا مورو تهیه کننده اجرایی است که به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در نسخه قبلی حضور داشت.

داستان سریال درباره یک مادر مجرد به نام نانسی باتوین است که بر اثر فشار اقتصادی و تهیه مایحتاج زندگی خود و دو پسرش شِین و سایلس، مجبور به فروش ماریجوانا آن هم در دوران ممنوعیت این مخدر می شود. زنی بی قید و بند که مدام بدبیاری می آورد و توی دردسر می افتد. این در حالی است که او باید خدمتکارش لوپیتا و برادر شوهرش را نیز زیر پر و بال خود بگیرد.

درباره جزییات داستان سری جدید خبری منتشر نشده است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *