با بازي افشاري، ميراميني، کمال زاده، مهيمن، تفتي، اکبري و...

مینی سریال «نیاز» به شب های قدر می رسد

به گزارش «بانی فیلم»، تصویربرداری مینی سریال «نیاز» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی از روز گذشته در یک تعمیرگاه در مرکز شهر آغاز شده است و طبق برنامه ریزی ها گروه طی چند روز آینده برای ادامه تولید به چند لوکیشن دیگر از جمله چند خانه، یک بیمارستان، یک کلانتری، چند مرکز تجاری و… خواهند رفت. محمدی درباره شرایط تولید پروژه به «بانی فیلم» گفت: «تصویربرداری به طور کامل در تهران انجام خواهد شد و طبق برنامه ریزی ها تولید نیز تا زمان پخش ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه سریال قرار است در شب های قدر روی آنتن یکی از شبکه های سیما رود و مراحل فنی آن نیز با توجه به زمان محدودی که تا پخش باقی مانده به طور همزمان انجام خواهد شد».

بهاره افشاری، حدیث میرامینی، شهرزاد کمال زاده، پوراندخت مهیمن، عمار تفتی، سیروس میمنت، پندار اکبری، آرش تاج تهرانی بازیگران اصلی این کار هستند که تست گریم همگی آنان نیز هفته گذشته انجام شده است. ضمن اینکه قرار است طی چند روز آتی چند بازیگر دیگر نیز به این جمع اضافه شوند. «بانی فیلم» چندی پیش خبر تولید این سریال را با اسامی تعدادی از بازیگران فعلی پروژه به چاپ رساند که با تکذیب حسین سهیلی زاده کارگردان مجموعه در چند سایت خبری مواجه شد!

«نیاز» یک ملودرام اجتماعی است و داستان زندگی زوجی جوان به نام پیمان و کمند (اکبری و کمال زاده) را روایت می کند که در خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده اند. با ورود آنها به خانه پدری پیمان، سیما مادر پیمان (مهیمن) برای اولین بار عروس خود را می بیند. این آشنایی واکنش هایی را در خانواده برمی انگیزد و داستان های مختلفی را در طول داستان شکل می دهد که… .
سهیلی زاده در کارنامه خود ساخت مجموعه های تلویزیونی «دلنوازان»، «سه پنج، دو»، «فاصله ها»، «آخرین دعوت»، «آخرین سلطان»، «آوای باران»، «گیلعاد» و… را دارد.
سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: سرپرست نویسندگان: عباس نعمتی، مدیر تصویربرداری: محمد افسری، صدابردار: مهدی آزادی، آهنگساز: فردین قره گوزلو، مدیر تولید: اصلان مرتضایی، تدوین: امین آقابیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: امیر سلیمانی، طراح گریم: نوید فرح مرزی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، عکاس: هلیا رضایی، منشی صحنه: سهیلا کاشفی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *