میکائیل شهرستانی تیمور بختیار «معمای شاه»

میکائیل شهرستانی در گفت وگو با «بانی فیلم» گفت: «در حال حاضر مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی هستم و در این کار نقش تیمور بختیار را ایفا می کنم».
او درباره دیگر فعالیت های خود نیز گفت: «برای ساخت یک تله فیلم درخواست پروانه داده ام که به محض اخذ پروانه آن را مقابل دوربین خواهم برد. فیلم «فراموشی» نام دارد و داستانی اجتماعی – پلیسی دارد و متن های آن توسط حمید بابابیگ به نگارش درآمده است. در واقع داستان در دو آپارتمان می گذرد و روایتگر زندگی نویسنده ای است که به آپارتمانی جدید نقل مکان می کند. در این آپارتمان برای او حوادثی رخ می دهد و اختلافاتی به وجود می آید که ادامه داستان را رقم می زند».
شهرستانی همچنین فیلم «زندگی با حضور یک دیوار» را کارگردانی کرده و به گفته او قرار است این فیلم تبدیل به نسخه ۳۵ میلیمتری شود. این بازیگر درباره این فیلم نیز گفت: «تصویربرداری این فیلم دو سال پیش انجام شد و حتی طی یکی- دو هفته گذشته یک اکران خصوصی برای آن برگزار کردیم. طی آخرین صحبت هایی که با مسوولان ارشاد داشتم قرار است فیلم تبدیل به نسخه ۳۵ شود».
مصطفی عبداللهی، قربان نجفی، کتانه افشاری نژاد، صدیقه کیانفر و… بازیگران اصلی این فیلم هستند.
شهرستانی در پایان به فعالیت های تئاتری خود نیز اشاره کرد و افزود: «در حال حاضر مشغول تمرین در نمایش «مرگ تصادفی یک آنارشیست» هستم که در دی به نمایش عمومی درخواهد آمد».

اشتراک گذاری در:

نظرات 3
  1. سلام.خداقوت.آقای شهرستانی کاراشم مثل اسمش بامسماس.من واقعا تحسین میکنم بازیهای ایشون رو.چن خیلی خوب در نقشش حاضرمیشه.وکیفیت بازی وفیلم رابالامیبره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *