«ناسازگار» در انتظار پروانه ساخت

شبنم عرفي نژاد کارگردان فيلم سينمايي «ناسازگار» در پاسخ به زمان توليد دومين اثر بلند داستاني خود در گفت و گو با «نسيم»، گفت: مضمون اين اثر نمايشي را بايد در ژانر اجتماعي ياد کرد، خط اصلي فيلم روايتگرزندگي مادر و پسري است که روابط آنها با هم دچار اتفاقاتي مي­شود اين  فيلمنامه ازنقاط مثبت زياي بهره مي­برد که همين امر مي­تواند تماشاگران بسياري را به تماشاي خود مجاب کند.
وي با اشاره به حضور کيانوش عياري به عنوان مشاور خود در اين فيلم، تاکيد کرد: ايشان يکي از برجسته ترين فيلمسازان ايراني قلمداد   مي­شوند، تجربه همکاري با اين کارگردان را در کارنامه کاري خود دارم، از حضورشان بيشتر در زمان بازنويسي فيلمنامه استفاده کرديم، ولي در مجموع در مقطع توليد هم اگر برايشان مقدور باشد، دوست داريم تا از نقطه نطراتشان آگاه باشم تا با دريافت تحليل­هاي اين سينماگر در جهت بهبود وضعيت کاري ساخت فيلم استفاده کنيم.
عرفي نژاد در خصوص بازيگران اين اثر، تصريح کرد: بايد به زمان پيش توليد فيلم برسيم تا بتوانيم با بازيگران مورد نطرمان پاي مذاکره و عقد قرارداد با هنرمندان خوب سينما بنشينيم. فعلا حضور هيچ بازيگري در فيلم مطرح نيست.
اين کارگردان جوان ادامه داد: همچنين در پايان اين فيلمساز در مورد نمايش عمومي اولين اثر سينمايي خود، تشريح کرد: توليد «پشت در خبري نيست» را در اواسط سال 1388به پايان رساندم، ازآن تاريخ تا به امروز بدون دليل با عدم نمايش عمومي اين اثر روبه رو شدم و به نمايش عمومي آن هيچ اميدي ندارم. حتي نسخه اي از فيلم را به اعضاي تصميم گيرنده اکران آثار سينمايي در گروه هنرو تجربه تحويل داديم که در پاسخ به ما عنوان کردند، فيلم با نگاه تجربي و هنري خاصي ساخته نشده و متعلق به سينماي حرفه­ اي است.
 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

«ناسازگار» در انتظار پروانه ساخت

شبنم عرفی نژاد کارگردان فیلم سینمایی «ناسازگار» در پاسخ به زمان تولید دومین اثر بلند داستانی خود در گفتگو با «نسیم»، گفت: مضمون این اثر نمایشی را باید در ژانر اجتماعی یاد کرد، خط اصلی فیلم روایتگرزندگی مادر و پسری است که روابط آنها با هم دچار اتفاقاتی می­شود این  فیلمنامه ازنقاط مثبت زیای بهره می­برد که همین امر می­تواند تماشاگران بسیاری را به تماشای خود مجاب کند.
وی با اشاره به حضور کیانوش عیاری به عنوان مشاور خود در این فیلم، تاکید کرد: ایشان یکی از برجسته ترین فیلمسازان ایرانی قلمداد   می­شوند، تجربه همکاری با این کارگردان را در کارنامه کاری خود دارم، از حضورشان بیشتر در زمان بازنویسی فیلمنامه استفاده کردیم، ولی در مجموع در مقطع تولید هم اگر برایشان مقدور باشد، دوست داریم تا از نقطه نطراتشان آگاه باشم تا با دریافت تحلیل­های این سینماگر در جهت بهبود وضعیت کاری ساخت فیلم استفاده کنیم.
عرفی نژاد در خصوص بازیگران این اثر، تصریح کرد: باید به زمان پیش تولید فیلم برسیم تا بتوانیم با بازیگران مورد نطرمان پای مذاکره و عقد قرارداد با هنرمندان خوب سینما بنشینیم. فعلا حضور هیچ بازیگری در فیلم مطرح نیست.
این کارگردان جوان ادامه داد: همچنین در پایان این فیلمساز در مورد نمایش عمومی اولین اثر سینمایی خود، تشریح کرد: تولید «پشت در خبری نیست» را در اواسط سال ۱۳۸۸به پایان رساندم، ازآن تاریخ تا به امروز بدون دلیل با عدم نمایش عمومی این اثر روبه رو شدم و به نمایش عمومی آن هیچ امیدی ندارم. حتی نسخه ای از فیلم را به اعضای تصمیم گیرنده اکران آثار سینمایی در گروه هنرو تجربه تحویل دادیم که در پاسخ به ما عنوان کردند، فیلم با نگاه تجربی و هنری خاصی ساخته نشده و متعلق به سینمای حرفه­ای می باشد،

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *