نخستین اجرای «افرای ژاپنی» ویژه انجمن عکاسان خانه تئاتر

نمایش «افرای ژاپنی» با طراحی و کارگردانی حسین کشفی اصل، نخستین اجرای خود را به اعضای انجمن عکاسان خانه تئاتر اختصاص می دهد.

به گزارش رسیده، نمایش «افرای ژاپنی» که نوشته مسعود هاشمی نژاد است، از تاریخ ۲۶ شهریور به مدت ۳۰ شب در تماشاخانه هامون روی صحنه می‌رود و در نخستین شب اجرا پذیرای اعضای انجمن عکاسان خانه تئاتر می‌شود.

در این نمایش که با تهیه کنندگی مریم محمودزاده روی صحنه می رود، بازیگرانی چون حمید رحیمی، زری کریمی، کیمیا جواهری، فرزاد برهمن، تینا هاشمی و حسین کشفی اصل ایفای نقش دارند و الهه افخمی نیز دستیار کارگردان نمایش است.

همچنین موسیقی نمایش توسط فرزاد برهمن و آرزو لشگری ساخته شده و رضا خضرایی طراح نور، زری کریمی طراح لباس، کیمیا جواهری طراح گریم، محمد مصیبی مجری گریم، اشکان قازانچایی طراح پوستر و بروشور نمایش،مهدی عمادی عکاس، امیر قالیچی روابط عمومی، کوروش ابراهیم زاده امور بین الملل و پیمان شیخی مشاور رسانه نمایش است.

نمایش «افرای ژاپنی» روایتگر داستان یک شب نشینی بی سر و ته و تقابل ۲ زوج است که در پایان منجر به برملا شدن رازهایی بین آنها می شود. این نمایش برگرفته از نمایشنامه «سه روایت از زندگی» نوشته یاسمینا رضا است.

علاقمندان به تماشای نمایش «افرای ژاپنی» می توانند از ۲۷ شهریور الی ۲۶ مهر، هر شب ساعت ۲۱ به غیر از شنبه ها به تماشاخانه هامون به نشانی خیابان انقلاب، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی پلاک ۲۹۲ مراجعه کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *