ندا جبرائیلی:هر سال یک فیلم خوب بازی کنم، رضایت‌بخش است

به گزارش سوره سینما، جبرائیلی درباره این روزهای خود گفت: هر شب ساعت ۱۸:۱۵ در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان نمایش «قطع دست در اسپوکین» به کارگردانی دانیال خجسته را روی صحنه دارم. یک نمایش دیگر را هم چند ماه قبل به کارگردانی آروند دشت آرای روی صحنه برده بودیم که امسال دوباره در جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می رود.
وی که امسال با فیلم سینمایی «یحیی سکوت نکرد» در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد، در پاسخ به این سوال که آیا بعد از «قاعده تصادف» در انتخاب های خود سختگیرانه عمل کرده، توضیح داد: بعد از این فیلم، «ماهی و گربه» را تجربه کردم و در فیلم کاوه ابراهیم‌پور هم نقشی را بر عهده گرفتم. برای من به عنوان بازیگری که در آغاز راه است مهم است که کجا دیده شوم و با چه کارگردان و گروهی کار کنم. فکر می کنم سالی یک فیلم خوب هم می‌تواند به قدر کافی رضایت بخش باشد.
جبرائیلی که فیلم «ماهی و گربه» با بازی او در گروه هنر و تجربه اکران شده و امسال هم در جشنواره فجر در همین بخش با فیلم دیگری شرکت می‌کند، درباره این اتفاق جدید در سینمای ایران گفت: تا امروز فیلم‌های خوبی در گروه هنر و تجربه اکران شده‌اند و به سینمادارها ثابت شده که چنین آثاری هم می توانند مخاطب خاص خودشان را داشته باشند. اگر فیلم های هنری و تجربی بتوانند در آینده اکران گسترده تری را تجربه کنند و دایره وسیع تری از مخاطب داشته باشند، بی شک، همین گروه هنر و تجربه مناسب ترین بستر برای عرضه آنها خواهد بود.
ندا جبرائیلی با فیلم «قاعده تصادف» به کارگردانی بهنام بهزادی به سینما معرفی شد و امسال با فیلم «یحیی سکوت نکرد» به کارگردانی کاوه ابراهیم پور در جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *