کارگردان «بارکد»:

نفهمیدیم اکران نوروزی دست کیست؟!

همیشه یکسری اتفاقات جدید و حواشی خاص دامن‌گیر فیلم‌های من بوده است.
این کارگردان گفت: سینما در خصوص سرنوشت «بارکد» جهت اکران نوروزی به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با وجود اینکه نام فیلم ما در لیست منتشر شده اکران نوروزی نیست؛ اما هنوز متقاضی اکران در این مقطع زمانی هستیم.
وی افزود: متأسفانه هر سال یکسری حاشیه‌سازی‌های خاص، اتفاقات و قوانین جدید اطراف فیلم من ایجاد می‌شود که انگار قرار است دامن‌گیر من شود. امسال نیز از ابتدا با حاشیه‌ها دست و پنجه نرم می‌کردیم. واقعا نمی‌دانم چه اتفاقاتی می‌افتد؟!
وی ادامه داد: ما نفهمیدیم بالاخره جریان اکران نوروزی دست کیست؟! اگر دست پخش‌کننده و سینمادار است که آن‌ها متقاضی فیلم‌ها هستند اما اگر به ارشاد ربط پیدا می‌کند، به ما بگویند تکلیفمان چیست تا خیالمان راحت شود و بدانیم چه کاره‌ایم!
کیایی در بخش پایانی صحبت‌‌های خود در خصوص حذف برخی از صحنه‌های فیلم خاطرنشان کرد: کار خاصی روی فیلم انجام ندادیم و همان نسخه جشنواره‌ای را در دست داریم. گفتنی است؛ «بارکد» جدیدترین فیلم سینمایی مصطفی کیایی است که غیر از کارگردانی، تهیه‌‌کنندگی آن را نیز بر عهده دارد و بازیگرانی چون پژمان بازغی، بهرام رادان، محسن کیایی، سحر دولتشاهی و… در آن نقش آفرینی می‌کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *