نقش مارتین فریمن در «کاپیتان آمریکا» آشکار شد

ستاره «شرلوک» و بازیگر نقش بیلبو بگینز «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت»، در فیلم ابرقهرمانی جدید نقش شخصیتی را ایفا می‌کند که بیشتر کنار شخصیت پلنگ سیاه ظاهر می‌شود.
به گزارش بانی فیلم به نقل از ایندپندنت، وقتی لیست سنگین و رنگارنگ بازیگران فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» منتشر شد، یکی از بازیگران جدیدی که به جمع هنرپیشگان این مجموعه فیلم‌ها اضافه شده مارتین فریمن بود که الان مدتی است اینکه قرار است نقش چه شخصیتی را بازی کند، در هاله‌ای از ابهام باقی مانده بود. خب، دیگر ابهامی باقی نمانده، چون جدیدترین نسخه از مجله امپایر آشکار کرده که بازیگر نقش بیلبو بَگینز، قرار نقش شخصیت اوِرِت راس را بازی کند.
این شخصیت مارول، بیشتر در قالب یک شخصیت مکمل در دنیای پلنگ سیاه (با نقش‌آفرینی چدویک بوزمن) ظاهر می‌شود که قرار است اولین حضورش روی پرده بزرگ را در فیلم «جنگ داخلی» که ماه جولای سال ۲۰۱۸ منتشر شود، تجربه کند. راس یکی از کارمندان وزارت امور خارجه ایالات متحده است که در طی دوران اقامت دیپلمات‌های خارجی در آمریکا، وظیفه اسکورت کردن آن‌ها را بر عهده دارد. به همین ترتیب است که او وارد داستان پلنگ سیاه هم می‌شود.
به غیر از فریمن، از دیگر بازیگران فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» می‌توان به اسکارلت جوهانسون (در نقش بلک ویدو)، آنتونی مکی (در نقش فالکون)، دان چیدل (در نقش وار ماشین) و جرمی رنر (در نقش هاوک‌آی) اشاره کرد. بازیگران جدید دنیای سینماتیک مارول هم امیلی ون‌کمپ، دنیل برول و تام هالند هستند. هالند در فیلم جدید نقش اسپایدرمن را بازی می‌کند. چند روز پیش هم مکی گفته بود شخصیت هالک مارک روفالو در فیلم جدید حضور خواهد داشت.
در «جنگ داخلی»، رفاقت و همکاری گروه انتقام‌جویان به پایان می‌رسد و وقتی دولت‌ها سعی می‌کنند لایحه‌ای را تصویب کنند که فعالیت‌های ابرقهرمان‌ها را محدود می‌کند، خود کاپیتان آمریکا (کریس اوانز) و تونی استارک (رابرت داونی جونیور) با هم به رقابت می‌پردازند. استارک از این ایده حمایت می‌کند و کاپیتان آمریکا با آن مخالف است؛‌ به این ترتیب بقیه انتقام‌جویان هم مجبور می‌شوند بین آن‌ها انتخاب کنند.
فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» روز بیست و نهم آوریل اکران می‌شود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *