نمایشنامه خوانی «این بخاری به خواری می سوزد»

«این بخاری به خواری می سوزد» در سالن استاد فنی زاده نمایشنامه خوانی می شود.
به گزارش روابط عمومی نمایشنامه خوانی «این بخاری به خواری می سوزد»، شیده معاونی مجری برنامه های کودک و نوجوان و الهام اصغری نقش خوانان نمایشنامه «این بخاری به خواری می سوزد» هستند. این نمایشنامه خوانی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی اشکان درویشی از پنجشنبه ۲۰ اسفند ماه در سالن استاد فنی زاده آغاز خواهد شد و تا یکشنبه ۲۳ اسفند ماه به مدت ۴ روز در این تماشاخانه ادامه خواهد یافت.
در این اثر نمایشی به ترتیب حروف الفبا الهام اصغری، علی امیر خلیلی، آذین فولادوند، فرخ مهر کیوان، شیده معاونی و مهدی ناصری با هنرمندان بازیگران نوجوان آرتمیس گلبازیان و پانیذ مدحت نقش آفرینی می کنند.
نمایشنامه «این بخاری به خواری می سوزد» با مضمون میهن پرستی داستان عشق و دلدادگی به ایران را توسط افراد مختلف بازگو می کند. در تهیه و اجرای این اثر نمایشی به حمایت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران عوامل زیر مشارکت دارند:
دستیار کارگردان: سعید مشکوری، منشی صحنه: باران سیبی، طراح صحنه و لباس: مریم گلی، عکاس: شهنوش جنگروی، تحقیق و دستیاری صحنه: صدف اسپهبدی، هماهنگی: محمد فلاح مهدوی، مشاور پروژه و مدیر روابط عمومی: رکسانا قهقرایی و با همکاری گروه کر شصت سالگی به رهبری استاد فرشاد فولادوند.
همچنین این نخستین اثر نمایشی است که به موضوع مدافعان حرم می پردازد.
تماشاخانه استاد فنی زاده در خیابان انقلاب بعد از میدان فردوسی ، خیابان نجات الهی، کوچه مراغه طبقه ۳ واقع شده است. نمایشنامه خوانی «این بخاری به خواری می سوزد» از ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه میزان تماشاگران خواهد بود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *