نمایشگاه فروش آثار هنرمندان معاصر ایران

نگارخانه لاله پنجمین دوره «نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران» را با هدف گسترش فرهنگ عرضه و تبادل آثار هنری، رونق اقتصاد هنر و امکان حضور آثار هنری گرانبها در فضای زندگی شهروندان برگزار می‌کند.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نگارخانه لاله پس از برگزاری موفقیت‌آمیز چهار دوره «نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران» که با استقبال عمومی مواجه شد، پنجمین دوره این سالانه را برگزار می‌کند.
این نمایشگاه‌ سالانه با هدف گسترش و رونق اقتصاد هنر و بسترسازی برای حضور آثار هنری گرانبها در فضای زندگی شهروندان شکل گرفته است.
در این رویداد بیش از ۲۰۰ اثر تجسمی با همراهی و حضور ۸۷ هنرمند پیشکسوت و جوان در قالب: نقاشی، طراحی، فتوآرت و چاپ دستی ارایه خواهد شد.
آیین گشایش نمایشگاه جمعه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر برگزار می‌شود و نمایشگاه تا ۲۵ اسفند ماه از ساعت ۹ تا۱۳-۱۴تا ۱۹ به جز روزهای تعطیل دایر خواهد بود.
علاقه‌مندان برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *