نمایش «خدا نگهدار آقا» در روزهای پایانی

 

نمایش «خدا نگهدار آقا» به کارگردانی مهسا نعمتی به‌روزهای پایانی نزدیک شده و فقط ۴اجرا تا پایان نمایش باقی‌مانده است.

به گزارش رسیده، نمایش «خدا نگهدار آقا» نوشته هنریک ایبسن با بازنویسی و کارگردانی مهسا نعمتی که از روز جمعه، ۴ اسفندماه، در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، به روی صحنه رفته به‌روزهای پایانی نزدیک شده و با ۴ اجرای باقی‌مانده میزبان مخاطبان است.
از این نمایش که مورد استقبال بسیار خوب مخاطبان قرارگرفته، هنرمندان بسیاری همچون؛ هایده حائری، فاطمه گودرزی، معصومه کریمی، احمد کامیابی مسک، پژمان جمشیدی، آناهیتا همتی، توماج دانش بهزادی، حامد شفیع خواه بهرنگ توفیقی و دیگران اشاره کرد.
در این نمایش ۶۵ دقیقه‌ای که تا ۲۵ اسفند ساعت ۲۰: ۳۰ میزبان مخاطبان و هنرمندان می‌شود، بازیگرانی همچون (به ترتیب ورود به صحنه)؛ رضا شیخ انصاری، ساناز طاری، محمدرضا آبانگاه و آوا گنجی ایفای نقش می کنند.
در خلاصه نمایش آمده است، استاد روبک که یک هنرمند معروف مجسمه سازی است، دیگر توانایی خلق آثار هنری شاخص مثل قبل را ندارد و تمام ایده هایش به بن بست رسیده است. همچنین در زندگی شخصی اش هم با همسرش دچار مشکل شده است؛ اما در یک روز با برگشتن یک دوست قدیمی همه چیز دگرگون می‌شود و او که برای ادامه مسیر هنری اش حاضر به همه کار است، بر سر دوراهی سختی قرار میگیرد…
از دیگر عوامل نمایش نیز می توان به “مشاور کارگردان: سروش میلانی زاده”، “دستیار کارگردان و برنامه ریز: دنا فیروزیا و سیامک اتفاقیان”، “موسیقی: آیدین شفایی”، “طراح پوستر: مهدی فاتحی”، “طراح صحنه: پوریا اخوان”، “ساخت تیزر: عطیه بوربور”، “عکاس: نیلوفر رضایی”، “مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: امیر پارسائیان مهر”، “تبلیغات: گروه تئاتر مارکت” اشاره کرد.
یادآور می‌شود فروش بلیت های این نمایش در سایت تیوال ادامه دارد و علاقه مندان می توانند نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *