نمایش فیلم «زیر سقف دودی» در دانشگاه فیلم و تلویزیون هندوستان

جشنواره فیلمهای ایرانی در دانشگاه فیلم و تلویزیون هندوستان واقع در شهر پونا با حضور پوران درخشنده و محمد هادی کریمی تهیه کننده ، کارگردان و مشاور فیلم «زیر سقف دودی» و رایزن امور فرهنگی، زارع و جمعی از دانجشویان و کارمندان ایرانی و فیلم سازان هندی برگزار شد .
به گزارش رسیده،در ابتدای مراسم فیلم زیر سقف دودی اکران شد.سپس درخشنده به نقد و بررسی اهداف و عقاید خود برای ساخت این فیلم پرداخت. او در ابتدا از حضور حضار تشکر کرد و گفت بسیار خوشحال هستم که فرصتی به وجود آمده که دوکشور ایران و هندوستان می توانند نظرات ، اعتقادات و پیشنهادهای خود را مبادله کنند و به دنبال راه حلی برای ساختن فیلم هایی با نقاط مشترک در آینده ای بسیار نزدیک داشته باشند .
در ادامه او در مورد ساخت ۱۲ فیلم ساخته شده خود بخصوص «هیس دخترها فریاد نمی زنند» صحبت کرد و گفت بعد از آن فیلم زیر سقف دودی نیز در بسیاری از کشورها پخش و مورد استقبال عده کثیری از تماشاچیان قرار گرفته  است.بعد از اکران این فیلم بسیاری از حضار نظراتشان را درباره فیلم مطرح کردند و اغلب گفتند این فیلم با همین موضوع و محتویات ، نمونه بارز زندگی آنها یا اطرافیانشان است که متاسفانه امروز در بیشتر نقاط دنیا اتفاق می افتد.

این برنامه به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بمبئی برگزار شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *