نمایش «همتون منو میشناسین»،اجرایی دیگر از سامان ارسطو

به گزارش سایت ایران تئاتر، سامان ارسطو که سال گذشته پس از هفت سال نمایش پرمخاطب «همه دزدها که دزد نیستند» را در تماشاخانه جمشید مشایخی به صحنه برده‌ بود، از سه‌شنبه 10 شهریورماه نمایش «همتون منو می‌شناسین» را در مقام نویسنده، کارگردان و بازیگر در تماشاخانه فانوس اجرا می‌کند.
این نمایش درواقع اتوبیوگرافی خود هنرمند است. در این نمایش هر دو برهه زندگی سامان ارسطو چه در کالبد زن و چه در کالبد فعلی نمایش داده و در این نمایش اعلام می‌شود که همه اشخاصی که فرزانه ارسطو را می‌شناخته‌اند، در حال حاضر سامان ارسطو را می‌شناسند.
عوامل این نمایش عبارتند از: افسانه میرباقری، علی خونساری، نادیا باوند، فهیمه گردان، رها بیگی و سامان ارسطو (بازیگر)، علی خونساری (دستیار کارگردان)، سامان ارسطو (طراح صحنه و لباس)، ایوب صادقی‌نژاد (آهنگساز)، گیلناز یوسفیان و ایوب صادقی‌نژاد (خواننده)، بهدیس احمدی (منشی صحنه) و مینا صفار و سهند آدم‌عارف (روابط عمومی).
همچنین نمایش «همتون منو میشناسین» شنبه 21 شهریورماه، ویژه خبرنگاران و عکاسان اجرا خواهد شد.
این نمایش کاری از گروه تئاتر آوای دیوانگان، تا 10 مهرماه، ساعت 20 در تماشاخانه فانوس واقع در میدان هفت تیر، جنب مجتمع یاس، کوچه آذری، پلاک ۲۵، به صحنه می‌رود. علاقه‌مندان جهت رزور بلیت می‌توانند با شماره 09106731252 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *