نمایش «یاس قد خمیده» در کرج روی صحنه می‌رود

نمایش مذهبی« یاس قد خمیده » به کارگردانی حامد خسروی در کرج روی صحنه می‌رود.
نمایش مذهبی یاس قد خمیده اثری از گروه گل نرگس با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی و حوزه ۸ بسیج الشهدا شهرداری کرج از ۲۰ تا ۲۱ اسفندماه در مهرشهر کرج روی صحنه می‌رود. در این اثر شیوه زندگی، حیات و شهادت حضرت فاطمه(س) روایت می‌شود.
حامد خسروی در گفت وگو با مهر، با تأکید بر اینکه در این اثر نگاه ویژه‌ای به غربت خاندان اهل‌بیت شده است، گفت: هدف از اجرای این نمایش خودسازی انسان با شناخت شیوه و زندگی اهل‌بیت است.
وی هدف از اجرای این نمایش را تاثیر بر مخاطبان و باز شدن مسیر تزکیه روح بینندگان در جامعه ایی که باورها و اعتقاداتش کم کم به سمت سست شدن می رود دانست.
کارگردان نمایش مذهبی یاس قد خمیده در ادامه اضافه کرد: این نمایش از غربت حضرت زهرا(س) و امیرالمؤمنین علی(ع) پس از رحلت پیامبر تا شهادت بانوی دوعالم روایت می‌کند.
خسروی گفت: وظیفه خود می‌دانیم که در راستای اهداف و اصول والای اسلامی کار کنیم و از اشاعه باورهای غلط در جامعه جلوگیری کنیم.
این کارگردان، بازیگران این نمایش را علیرضا پهلوانی، فرزاد تجلی، ابوالفضل شمس رضایی، علیرضا جمشیدی، پگاه نجفی، نادین قربانی و مهشید ورزدار اعلام کرد.
خسروی در پایان دستیار کارگردان این اثر نمایش را علیرضا جمشیدی، اعلام کرد و افزود: بازخوانی بر اجرا بر عهده کوروش خزاعی و محمد عسگری، برنامه‌ریز این اثر ابوالفضل شمس رضایی، آهنگسازی بر عهده آرش رحمانی، درام بر عهده بهادر فیروز بخت و طراحان و مدیران صحنه، علیرضا پهلوانی و علیرضا جمشیدی هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *