نوروز شبکه پنج با «حرفه‌ای‌ها»

«حرفه ای ها» عنوان مسابقه ای است که با رویکرد کارورزی و معرفی قهرمانان مهارتی کشور تولید می شود تا از شبکه ۵ سیما روی آنتن برود.
به گزارش روابط عمومی شبکه، «حرفه ای ها» عنوان مسابقه ای از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج سیماست که با رویکرد کارورزی و معرفی قهرمانان مهارتی کشور تولید می شود و پخش آن برای نوروز ۹۵ در نظر گرفته شده است.
علی هشامی تهیه کننده برنامه «حرفه ای ها» در توضیح ساختار این برنامه عنوان کرد: این مسابقه در ۱۳ قسمت ۵۰ دقیقه ای تولید می شود که در هر قسمت ۱۲ شرکت کننده در قالب دو گروه ۶ نفره حضور دارند. مبنای این مسابقه بر پایه مسابقات ملی مهارت است که این رقابت‌ها زمینه‌ساز ساخت برنامه تلویزیونی به نام «حرفه‌ای‌ها» شد.
هشامی یادآور شد: در واقع برگزیدگان که در مسابقات ملی مهارت مدال طلا دریافت کرده اند در این مسابقه به عنوان شرکت کننده حضور دارند. بخش های مهارتی این مسابقه ضبط و بخش استودیویی از نیمه اسفندماه ضبط و تولید می شود. اکنون نیز بخش دکور برنامه در مرحله طراحی قرار دارد.
تهیه کننده برنامه «حرفه ای ها» با بیان اینکه قرار است که این مسابقه در ایام نوروز ۹۵ از آنتن شبکه پنج پخش شود، توضیح داد: در هر برنامه از شرکت کنندگان سه نوع سوال در حوزه کارآفرینی و مهارتی در هر رشته تخصصی، اطلاعات عمومی و سبک زندگی پرسیده می‌شود. یعنی ما در هر برنامه یک برنده داریم. در پایان دو گروه بر اساس امتیازاتی که دریافت می‌کنند، باقی می‌مانند و یک گروه فینالیست‌ می‌شود.
هشامی خاطرنشان کرد: یک مسابقه پیامکی هم وجود دارد که مخاطبان را با مهارت های فنی و حرفه ای آشنا می کند. بینندگان و مخاطبان در این مسابقه به شرکت‌کنندگان امتیاز می‌دهند و در تعیین گروه‌های برنده تاثیر می گذارند.
این مسابقه درصد گسترش فرهنگ کارورزی، مهارت آموزی و خود اشتغالی درکشور است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *