با وجود احتمال تعطیلی فستیوال فرانسوی

هفته بین‌المللی منتقدین کن همچنان فیلم می‌بیند!

بانی‌فیلم: امروز دوشنبه۲۳ مارس، مسئولان بخش «هفته بین‌المللی منتقدین» کن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که این بخش همچنان به کار خود، یعنی دیدن فیلم‌های رسیده، ادامه می‌دهند تا برای جشنواره آماده باشند.
مسئولان این بخش ادعا دارند که با وجود به تاخیر افتادن زمان برگزاری جشنواره کن ‌و بر اساس آنچه برخی رسانه‌ها نیز در مورد احتمال تعطیلی این فستیوال گفته‌اند، هفته منتقدین همچنان امیدوار است این جشنواره برپا شود و به همین خاطر دست از کار تنتشتی فیلم‌های رسیده نمی‌کشند!
از سوی دیگر چند روز پیش هم بخش جنبی دیگر جشنواره «۱۵ روزکارگردانان» که آن‌ هم مستقل از بخش رسمی عمل می‌کند، در بیانیه‌ای با همین ادعا اعلام کرد به کار گزینش فیلم‌های رسیده از سراسر جهان ادامه می‌دهند.
مسوولان این بخش جنبی جشنواره، مثل بخش رسمی آن، پشتیبانی کامل خود را از سازمان های پزشکی فرانسه اعلام و به پشتکار و شجاعت آنها را تحسین کرده‌اند.
همه بخش‌های جشنواره ادعا دارند که با توجه به شرایط روز به روز، تصمیم‌گیری‌ نهایی در مورد تاریخ برگزاری جشنواره با مشورت سازمان پزشکی کشور، ارگان‌های حرفه‌ای سینمای فرانسه و وزارت فرهنگ این کشور گرفته ‌خواهد شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *