همایش صداهای ماندگار در شیراز

همایش ملی صداهای ماندگار با حضور بزرگان و پیشکسوتان دوبله و گویندگی ایران در شیراز برگزار می شود.
عبدالرضا زارعی، مدیرعامل انجمن دوبله در گفت و گو با مهر با بیان اینکه همایش ملی صداهای ماندگار با هدف بررسی کیفی وضعیت دوبله و گویندگی در ایران با حضور بزرگان و پیشکسوتان دوبله و گویندگی و با همکاری انجمن دوبله و گویندگی شیراز طی سه روز متوالی برگزار خواهد شد، گفت: هدف از این گردهمایی بزرگ صداپیشگان را نگاه به آینده این حوزه است. این همایش فرصت مناسبی برای معرفی استعدادهای نهفته در این عرصه فراهم خواهد آورد و از سوی دیگر توسعه تخصصی و کیفی تر این هنر را به دنبال خواهد داشت.
مدیرعامل انجمن دوبله در ادامه اضافه کرد: هنر دوبله که صداپیشگان به نوعی آن را هنر هشتم هم می دانند، نیازمند رشد کیفی به صورت جدی است. متأسفانه خلأ پرورش گویندگان جامع شرایط در سال های اخیر به وضوح حس می شود که بدون شک آینده هنر دوبله و گویندگی را با مشکل روبرو خواهد ساخت.
محمود قنبری که با سابقه ترین مدیر دوبلاژ در ایران است، حمایت بسیاری از موضوع کرد. همچنین اساتید بزرگ دیگری همچون منوچهر والی زاده که از موفق ترین و شناخته شده ترین صداپیشگان و پیشکسوت دوبله هست و امیرهمایون یزدان پور که افتخار گویندگی استان مان محسوب می شود، نیز راهنمایی های شایسته ای در این زمینه داشتند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *