کمپانی موشن پیکچر تهیه کننده «سلام بمبئی» شد

همکاری آهنگساز فیلم مجید مجیدی با قربان محمد پور

به گزارش بانی فیلم، قربان محمدپور که این روزها برای دنبال کردن پروژه سینمایی «سلام بمبئی» به همراه جوادنوروزبیگی «تهیه کننده این فیلم» در هند به سر می‌برد‌، گفت: طبق مذاکرات و هماهنگی‌هایی که انجام شده است‌، با یکی از بزرگترین تهیه‌کنندگان سینمای هند(RAHLAJ NIHALANI) که مدیر کمپانی موشن پیکجر نیز است‌، به توافق رسیده‌ایم که فیلم «سلام بمبئی» که محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود هندوستان است را با همکاری یکدیگر بسازیم.  او با اشاره به اینکه این تهیه‌کننده پیش از این‌ با بسیاری از ستاره‌های مطرح سینمای هند از جمله آمیتا باچان ‌، سلمان خان و شاهرخان کار کرده است‌، گفت: قرار است این تهیه کننده به زودی به ایران سفر کند و قرارداد پخش فیلم «سلام بمبئی» را در سینماهای هند با آقای نوروز بیگی امضا کند. محمدپور که نویسندگی و کارگردانی این فیلم را برعهده دارد‌، گفت: در مدتی که در بمبئی هستیم به همراه بهروز چاهل (مجری طرح) بیشتر لوکیشن‌های این فیلم را انتخاب کرده‌ایم.
او همچنین افزود: موسیقی فیلم «سلام بمبئی» توسط دیل شاد شیخ و با همکاری ای آر رحمان ساخته خواهد شد، ضمن اینکه قرار است  SONU NIGAM یکی از خواننده‌های سرشناس هند چهار ترانه به زبان هندی برای این فیلم بخواند. آی آر رحمان پیش از این برای فیلم مجیدی موسیقی ساخته بود و برای آهنگسازی «میلیونر زاغه نشین» برنده جایزه اسکار شده بود.
به گفته محمدپور رایزنی برای قرارداد با یک بازیگر مطرح بالیوود در حال انجام است‌ تا فیلم مهرماه امسال جلوی دوربین حسن پویا برود.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *