«هوای خنک» تله فیلم شد

به گزارش بانی فیلم، تله فیلم «هوای خنک» به کارگردانی سید محسنی میرحسینی اواخر پارسال در ساری جلوی دوربین رفت، ولی سازندگان با فرا رسیدن نوروز و شلوغی شمال کشور، ناگزیر تصویربرداری را متوقف کردند. ضبط بخشهای باقیمانده تله فیلم، اوایل اردیبهشت سال جاری آغاز شد و هفته گذشته به پایان رسید. محمد قانع‌فرد تهیه کننده پروژه به بانی فیلم گفت: «این تله فیلم اولین فیلم بلند داستانی موسسه «خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی» است. داستان این فیلم در مورد روحانی جوانی به‌نام سلمان است که برای اولین بار قرار می‌شود به منبر برود و سخنرانی کند، اما این اتفاق مصادف می‌شود با مراسم ختم دزدی به‌نام تیمور و …».
به گفته او، این داستان بر اساس طرحی از مهدی علی میرزایی نوشته شده است و نویسندگان آن مهدی شیرزاد و  مهدی کیا هستند.  بازیگران این تله فیلم نرگس محمدی، علی اوسیوند، افشین سنگ چاپ، هادی دیباجی، میثاق جمشیدی، بیوک میرزایی، رضا بنفشه خواه و …. هستند.
به گفته او، این تله فیلم به تازگی توسط حامد رضی وارد مرحله تدوین شده است و احتمال می‌رود روز عید سعید فطر از شبکه افق به پخش برسد. سایر عوامل اصلی این تله فیلم عبارتند از: مدیر تولید: علیرضا باقربیگی، تصویربردار: رضا طاهر آذر، صدابردار: مسعود شاهوردی، طراح لباس: سارا گرزین، طراح چهره پردازی: علیرضا باقربیگی، مدیر تدارکات: مجید رنجبر. فیلم‌های تلویزیونی «دزدی که برای شام آمد»، «رنگ انتظار»، «شاه دزد»، «تیک تاک» و «آقای ناقابل» برخی از ساخته‌های قبلی میرحسینی، کارگردان این تله فیلم هستند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *