واکنش تهیه‌کننده «۱۳ شمالی» به اظهارات لیلا اوتادی

درپی صحبت‌های جنجالی لیلا اوتادی، تهیه‌کننده «۱۳ شمالی» خواستار پیگیری مراجع قضایی و وزارت ارشاد شد.

به گزارش رسیده، لیلا اوتادی در گفتگویی ادعا کرده که یکی از بازیگران خانم سریال «۱۳ شمالی» با مجری و بالادستی‌ها ارتباط خاص داشته و به این دلیل از سریال جدا شده است.

درپی اظهارات اوتادی درباره حذف خود از «۱۳ شمالی»، رضا جاپلقی تهیه‌کننده این مجموعه گفت: بنده وقتی اظهارات خانم اوتادی را خواندم خیلی تعجب کردم! ایشان بارها از سلامت رقابت گفتن، حالا چطور پس از گذشته یکسال و نیم اینچنین شروع به افترا، تهمت و تشویش اذهان عمومی کرده اند؟!اولا همگان شاهد آن بوده‌اند که هردو برنده عزیز آقا بودند، پس اگر به قول ایشان «ارتباط خاص» وجود داشت چرا از خانم‌های بازیگر برنده نداشتیم؟ ثانیا خانم اوتادی میبایست به صراحت نام خانم بازیگر و بالادستی رو اعلام کنند و این موضوع را اثبات نمایند چون بنده به عنوان تهیه‌کننده وظیفه دارم از سلامت پروژه های خود اطمینان حاصل کرده و از کلیه عوامل آن دفاع کنم، و در برابر ادعای خانم اوتادی از ایشان در دادگاه شکایت خواهم کرد و چنانچه نتوانند چنین مسئله‌ای را ثابت کنند نسبت به ادعای ایشان اعاده حیثیت خواهم کرد و تا پایان، بدون هیچگونه اغماض و گذشتی تا گرفتن حکم پیگیر خواهم بود. متاسفانه اخیرا باب شده برخی اختلاف نظرات در پروژه‌ها تبدیل به تهمت و افترا شده و در فضای مجازی بدون آنکه صحت و سقم موضوع اثبات شود، پخش می‌گردد. لذا برای جلوگیری از این اتفاقات میبایست با همت عزیزان مراجع قضایی و حراست محترم وزارت ارشاد و سازمان صداوسیما هرچه سریعتر این موضوع برچیده شود چرا که سینما و تلویزیون جای فرهنگسازی است نه بی‌اخلاقی!

مجموعه «۱۳ شمالی» در ۸ قسمت، به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی رضا جاپلقی توسط شرکت تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *