وزیر ارشاد در تئاتر شهر چه نمایشی را دید؟

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته با حضور در مجموعه تئاتر شهر در جریان تازه ترین اتفاقات و اقدامات انجام شده در این تالار و محیط پیرامونی آن قرار گرفت.

به گزارش رسیده، سید عباس صالحی سه شنبه بیست و یکم خرداد ماه با حضور در مجموعه تئاتر شهر همراه با شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی به تماشای نمایش «کمیته نان» به کارگردانی لیلی عاج در تالار قشقایی نشست.

صالحی پس از پایان اجرای نمایش با کارگردان و بازیگران نمایش «کمیته نان» دیدار کرده و از آن ها برای اجرای این اثر نمایشی در تالار قشقایی قدردانی کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قبل از آغاز اجرای نمایش در دیدار کوتاهی که از تئاتر شهر داشت با سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر نیز دیدار کرده و در جریان تازه ترین اقدامات و مدیریت اداره کل هنرهای نمایشی درباره اتفاقات اخیر محیط پیرامونی تئاتر شهر که طی روزهای گذشته موجب بروز مشکلات و حاشیه هایی شده بود، قرار گرفت.

صالحی پس از بازدید از عملیات بازسازی و بهسازی تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر با محمدعلی سلیمانی مدیر پروژه بازسازی درابره جزییات عملیات بازسازی به گفت‌وگو پرداخته و از آن ها خواست تا با تلاش هایی که توسط وی و همکارانش در حال انجام است، پروژه بازسازی و بهسازی ماشینری تالار اصلی در وقت مقرر به پایان برسد.

لیلی عاج نیز در پایان اجرای اثر نمایشی «کمیته نان» ضمن قدردانی از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار قشقایی گفت: آثار نمایشی که با مضامین کارگری روی صحنه می روند همواره نیازمند حمایت هستند و امروز حضور شما عزیزان نشان دهنده این نکته بود که این حمایت ها صورت می گیرد و امیدوارم شرایط به گونه ای هدایت شود که چنین پشتیبانی هایی استمرار پیدا کند.

 

توئیت صالحی در پی تماشای نمایش «کمیته نان»
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی تماشای نمایش «کمیته نان» با موضوع کولبری در حساب توئیتری اش نوشت: نمایش «کمیته نان» را در تئاتر شهر دیدم. با موضوع کولبری. روایتی انسانی از سوز فقر با شور عشق؛ ترکیبی از اشک و زهرخند و لبخند؛ با قصه نفس گیر؛ کارگردانی خوب و بازیگری دلنشین.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *