ویل اسمیت به کیانو ریوز حسادت می کند؟

کیانو ریوز بازیگر سرشناس هالیوود که این روزها مشغول همکاری با قسمت چهارم ماتریکس است، در روزهای اوج موفقیت خود قرار دارد اما به نظر می رسد این موفقیت باعث حسادت برخی دیگر از بازیگران هالیوود از جمله ویل اسمیت شده است.

به گزارش انتخاب، ویل اسمیت در گفتگو با فاکس شیکاگو به موضوع پیشنهاد بازی در نخستین قسمت فیلم ماتریکس پرداخت.

اسمیت با شوخی در این باره گفت: من در حال بازگشت به غرب وحشی وحشی(نام یک فیلم) بودم و در نتیجه مسیرم به خیابان ماتریکس نمی خورد. اسمیت در سال ۱۹۹۹ با بازی در فیلم وسترن کمدی غرب وحشی وحشی قید بازی در فیلم ماتریکس را زد و بازی در این فیلم به کیانو ریوز رسید. پیش از کیانو ریوز ستارگانی مانند نیکلاس کیج ، برد پیت ، وال کیلر و جانی دپ نیز برای نقش نئو کاندیدا شده بودند و در نهایت این نقش به کیانو ریوز رسید.

اکنون گزارشگر فاکس شیکاگو از اسمیت در مورد تصمیم خود برای گذر از ماتریکس پرسید و وی پاسخ داد پس از دیدار با اندی و لری واچوفسکی ، کارگردانان ماتریکس زیاد تحت تاثیر قرار نگرفتم و احساس کردم نمی توانم با فیلم ارتباط برقرار کنم. البته شاید هم بد نشد چون احتمالا من فیلم ماتریکس را خراب می کردم و کیانو بهتر از من بازی می کرد. او بود که ستاره ماتریکس شد. البته کتمان نمی کنم که به کیانو حسادت می کنم.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *