اولین فیلم سینمایی تولید شده در سال 97

«پالتو شتری» تمام شد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «پالتو شتری» به پایان رسید.
به گزارش بانی فیلم، فیلمبرداری فیلم سینمایی «پالتو شتری» به کارگردانی مهدی علی میرزایی و تهیه کنندگی مجید شیخ انصاری که تولید آن از اوائل اردیبهشت ماه امسال آغاز شده بود، پس از حدود ۵۰ روز به پایان رسید. در حال حاضر این فیلم در مراحل فنی قرار دارد و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته تا اواخر ماه آینده نیز آماده نمایش خواهد شد. تدوین پروژه این روزها توسط محمد نجاریان در حال انجام است.
این فیلم اولین تجربه کارگردانی مهدی علی میرزایی محسوب می شود و یک درام کمدی پربازیگر درباره وضعیت های پیچیده رفاقت و رقابت است.
با توجه به سابقه فیلمنامه های قبلی علی میرزایی («گشت ارشاد ۱» و «در مدت معلوم») به نظر می رسد اولین ساخته این کارگردان از جمله آثار بحث برانگیز امسال باشد.
سام درخشانی، بانیپال شومون، بهاره کیان افشار، لیندا کیانی، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاده، پریوش نظریه، علیرضا مهران، طوفان مهردادیان، رضا شیخ انصاری بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
مسعود امینی تیرانی فیلمبرداری «پالتو شتری» را برعهده داشته است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «اگه دشمنید چرا اینقدر با هم می پرید؟ اگه دوستید چرا اینقدر به هم می پرید؟»
به گفته علی میرزایی، «پالتو شتری» با شاخصه هایی که دارد می تواند در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر به نمایش درآید اما هنوز سازندگان برای این امر تصمیم قطعی نگرفته اند.
فهرست کامل عوامل پشت دوربین این پروژه سینمایی عبارتند از: تهیه کننده: مجید شیخ انصاری، نویسنده فیلمنامه و کارگردان: مهدی علی میرزایی، مدیر تولید: سجاد رحیمی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: حامد مختاری، مدیر فیلمبرداری: مسعود امینی تیرانی، صدابردار: مسیح سراج، طراح صحنه و لباس: حسین پیام سوری، طراح گریم: عباس عباسی، تدوین: محمد نجاریان، منشی صحنه: زهرا تحقیقی، عکاس: افرا شهباززاده، مدیر تدارکات: محمد ابراهیمی.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *