4 قسمت از سریال جلوی دوربين رفت

پایان بازی لیلا زارع در «محکومین»

تصویربرداری سریال اپیزودیک «محکومین» به تهیه کنندگی بهروز مفید که حسین قناعت ۱۰ قسمت از آن را کارگردانی می کند، در غرب تهران ادامه دارد .
به گزارش بانی فیلم، حسین قناعت کارگردان سریال محکومین، در خصوص آخرین وضعیت این سریال که مدتی پیش با جدایی لیلا زارع از گروه همراه بود، به بانی فیلم گفت: این سریال جزو مجموعه های اپیزودیکی است که در ۳۰ قسمت آن سپیده خداوردی به عنوان بازیگر مشترک در تمام بخش ها در نقش مددکار، حضور دارد، ما هم در بخشی از کار ۱۰ قسمت از مجموعه را ضبط می کنیم و در حال حاضر نزدیک به ۴ قسمت از کار را تصویربرداری کرده ایم. در قسمت اول نیما شاهرخ شاهی و نگین معتضدی حضور داشتند، قسمت دوم با بازی کامران تفتی و نسرین بابایی پیش رفت و در قسمت بعدی هم سیروس گرجستانی، اتش تقی پور و حسین عابدینی حضور داشتند.
قناعت ادامه داد: همچنین در مورد قسمت چهارم که روز گذشته ضبط آن به پایان رسید، لاله اسکندری و پ‍ژمان بازغی جلو دوربین رفتند و در کنار آن ها ما دو بازیگر کودک هم داشتیم.
او درباره لوکیشن این بخش از سریال اضافه کرد: تصویربرداری این سیزن را فرشاد گل سفیدی به عهده دارد و تمام کار در غرب تهران شکل گرفته است و در روزهای آتی تصویربرداری این ۱۰ قسمت کامل خواهد شد.
گفتنی است فیلمنامه ۶ قسمت از این مجموعه توسط حسین قناعت به نگارش درامده است و ۴ قسمت را طلا معتضدی نوشته است.
سایر عوامل این مجموعه عبارت است از: مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، مدیر تولید: حسین باقریان، صدابردار: علی عدالت دوست، طراح گریم: بابک شعاعی، طراح صحنه و لباس: شیرین بوریایی دوست، مدیر برنامه ریزی: سامان تفرشی، دستیار اول کارگردان: عباس بهبودی، دستیار تولید: رضا سبحانی، منشی صحنه: آیلار تقوی، مدیر تدارکات: محمدرضا عبدالهی نگار و عکاس: فرزاد اسدیان.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *