پایان تصویربرداری مستند سینمایی «قبرهای پر سر و صدا»+ تیزر؛ تماشا کنید

در حال بارگزاری فیلم...

فیلمبرداری مستند سینمایی «قبرهای پر سر و صدا» به کارگردانی محمدعلی شعبانی پایان یافت .

به گزارش رسیده،فیلمبرداری مستند سینمایی «قبرهای پر سر و صدا» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدعلی شعبانی به اتمام رسید.

مستند سینمایی «قبرهای پر سر و صدا» به کارگردانی محمدعلی شعبانی برای اولین بار روایتی جذاب از سنگ قبرهای خرده شده ای در بهشت زهرای تهران است که از پشت پرده آغاز اختلافات سازمان مجاهدین خلق و جمهوری اسلامی در اوایل انقلاب پرده بر می دارد.

در این مستند علاوه بر رونمایی تصاویر دیده نشده از روزهای انقلاب، مرحوم دکتر ابراهیم یزدی، مهدی طالقانی، روح ا… حسینیان، عزت ا… شاهی و چهره هایی دیگر جلوی دوربین رفته اند.

در خلاصه داستان این مستند سینمایی آمده است : در تهران سنگ قبرهای خرده شده ای است که همچنان شیپور تقابل سازمان مجاهدین خلق با ایدئولوژی انقلاب اسلامی را می نوازند….

محمدعلی شعبانی پیش از این توانسته بود سیمرغ بلورین بهترین پژوهش سی و سومین جشنواره فیلم فجر و جایزه ویژه دبیر دهمین جشنواره سینماحقیقت را به ترتیب برای مستندهای توقیف شده «سمفونی استیضاح» و «انحصار ورثه» کسب نماید .

از عوامل تولید «قبرهای پر سر و صدا» عبارتند از : تهیه کننده و کارگردان محمدعلی شعبانی، دستیار کارگردان: مجید نیکبخت، مدیر تولید: مصطفی فتاحی، تصویربردار : میثم ریاحی، صدابردار: بهزاد زیبنده، تدوین: کسرا وضایی، عکس: یوسف قاسمی، مشاور رسانه ای: وحید محمدحسینی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *