پایان فیلمبرداری «تاک تیک»

تولید فیلم «تاک تیک» روز گذشته پس از حدود دو ماه فیلمبرداری به اتمام رسید.
به گزارش رسیده، تولید فیلم «تاک تیک» به کارگردانی هانس گونتر بوکینگ( hans-Günther Bücking) روز گذشته در شهر گراد و در لوکیشن زندان به پایان رسید.

فیلمبرداری تاک تیک ابتدا در فرودگاه اتریش و به مدت ۱۰ روز و پس از تعطیلات کریسمس به مدت یک ماه در شهر گراد و در لوکیشن زندان ادامه پیدا کرد.

موضوع تاک تیک براساس یک داستان واقعی است که در سال ۱۹۸۵ در فرودگاه اتریش رخ داده است و یکی از رویدادهای مهم جهان به شمار می رود.در این حادثه دو فلسطینی اقدام به کشتن ۷ اسرائیلی در فرودگاه اتریش می کنند.

تاک تیک محصول مشترک اتریش و آلمان است و علاوه بر انوشیروان محسنی، هارالد کراس نیتزر (Harald Krassnitzer) و ماریون میترهامر(Marion Mitterhammer) بازیگران سرشناس و بین المللی اتریش و آلمان در آن حضور دارند.

تهیه کنندگی تاک تیک نیز بر عهده صدا و سیمای اتریش(ORF) است، همچنین بیش از ۵۰ هنرمند در تولید این فیلم همکاری دارند.

این فیلم برای جامعه اروپا به ویژه اتریش و آلمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ به نحوی که رسانه های اروپایی با حضور در پشت صحنه این فیلم به پخش گزارش ها و تصاویر متعدد از تولید آن و تحسین بازی بازیگران این فیلم از جمله انوشیروان محسنی پرداختند.

تاک تیک قرار است در ماه های آینده ابتدا در کشورهای اروپایی از جمله سوئیس،آلمان، اتریش، بلژیک و سپس در سایر کشورها به نمایش در آید.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *