پایان کار سومین اجلاس مدیران کل فرهنگ و ارشاد استان های سراسر کشور

سومین اجلاس مدیران کل ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور شامگاه دوشنبه چهارم مرداد ماه سال جاری با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در هتل انقلاب به کار خود پایان داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سومین اجلاس مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور بر اساس ٣ محور از تاریخ ٢ تا ۴ مرداد ماه سال جاری در هتل انقلاب پارسیان تهران واقع در خیابان طالقانی برگزار شد.

نشست مقدماتی، تشکیل کمیسیون های تخصصی با حضور دبیران مناطق هشتگانه و نمایندگان معاونت های تخصصی، رونمایی کتاب دومین اجلاس مدیران کل استان ها و … از جمله برنامه های اصلی این اجلاس بود.

آیین افتتاح اجلاس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبیین اهداف اجلاس توسط رییس اجلاس، سخنرانی علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جلسات پرسش و پاسخ از دیگر برنامه های این اجلاس بود.

در پایان مصوبات این اجلاس در بخش های مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرائت شد.

این گزارش می افزاید، این دوره از اجلاس به دلیل اینکه به صورت تخصصی برگزار شد، برای مدیران کل ارشاد استان های سراسر کشور گواهی آموزشی معتبر صادر شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *