پخش تله فیلم «بیگانه با خود» در شبکه سه

روز جمعه بیننده تله فیلم «بیگانه با خود» به کارگردانی جمشید بیات ترک از شبکه سه باشید.

به گزارش بانی فیلم؛ تله فیلم «بیگانه با خود» به کارگردانی جمشید بیات ترک و تهیه کنندگی معصومه فرد شاهین و داود محمد ابراهیمی روز جمعه ۲۱ آبان در ساعت ۱۴:۳۰ روی آنتن شبکه سه می رود.

این فیلم یک داستان ۵ اپیزودی است. اپیزود اول به داستان دکتر شکیبا و مشکلات خانوادگی او می پردازد. در اپیزود دوم به داستان نوید و نامزدش الهام وپدر مریض الهام و مشکلات مادی آنها می پردازد. در اپیزود سوم با حشمت پیرمرد رباخوار آشنا می شویم که به خاطر طلبی که از پدر الهام دارد می خواهد به جای طلبش با الهام ازدواج کند و در این ماجرا با نوید درگیر می شود. و در اپیزود چهارم به داستان مسعود و خواهر (فریبا)و شوهر خواهر( شهرام) او می پردازیم که قصد سرقت از جواهرفروشی دارند و در اپیزود پنجم ادامه سرقت مسعود و فریبا و شهرام را شاهد خواهیم بود که در جریان این سرقت فریبا و شهرام کشته و مسعود دستگیر می شود. حشمت در تصادف کشته و دکتر شکیبا را گروگان می گیرند. در نهایت اعضای بدن حشمت رباخوار به یکی از مریض های دکتر شکیبا اهدا می شود دکتر شکیبا توسط نوید آزاد می شود و دکتر شکیبا به نقش و حضور خدا در زندگی به باور می رسد.

عوامل این فیلم عبارت است از: تهیه کنندگان : معصومه فرد شاهین , داود محمد ابراهیمی، کارگردان : جمشید بیات ترک، نویسنده: علیرضا کاظمی پور، مدیر تصویربرداری: فرشاد خالقی، تدوین: امیر شیبان خاقانی، موسیقی: نیما عظیم نژاد، روابط عمومی: محمد میرابی

بازیگران : عبدالرضا اکبری , علی اوسیوند , نفیسه روشن , پندار اکبری , شهرام عبدلی , مهدی فقیه , مهدی امینی خواه , الیزابت امینی ، بهزاد خداویسی.

اشتراک گذاری در:

نظرات 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *