پخش سریال «رستوران خانوادگی» با زیرنویس فرانسوی

به گزارش روابط عمومی شبکه بین المللی سحر، مجموعه تلویزیونی  رستوران خانوادگی  به سرپرستی رحمان رستم پور به فرانسوی زیرنویس شده است و به زودی در جدول پخش سیمای فرانسوی این شبکه قرار خواهد گرفت.

ترجمه متون  رستوران خانوادگی  بر عهده پوپک شیروانی بوده و شهین فرامرزی ویراستاری و اپراتوری زیرنویس آن را نیز علیرضا نجفی انجام داده است.

رستوران خانوادگی عنوان سریال داستانی است که به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی سعید شاهسواری به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه تهران تهیه شده است.

مرحوم جمشید اسماعیل خانی، مرحوم رضا خندان، مریم سعادت، شهره سلطانی، نیما فلاح، کوروش تهامی و … در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته اند.

این مجموعه، قصه رضا (جمشید اسماعیل‌خانی) کارمندی بازنشسته است که خانواده‌اش همزمان با خالی شدن یک طبقه از ساختمان و بازنشسته شدن پدر، تصمیم می‌گیرند به گونه‌ای برای او کار ایجاد کنند. به همین منظور رستورانی را در منزلشان راه‌اندازی می‌کنند و عمه خانم (مریم سعادت) که در طبقه دوم ساکن است ، در این کار به خانواده کمک می کند. در این مجموعه پدر محور اصلی داستان است و چند شخصیت مهم وجود دارد که عبارت اند از: سحر (شهره سلطانی) که دانشجوی رشته گرافیک است، سهیل (کورش تهامی) پسر خانواده که دیپلمه گرافیک است ، عمه خانم و امید (نیما فلاح) که سر آشپز رستوران است. سرآشپز، موقعیت خاصی در آشپزخانه دارد و باعث ایجاد لحظات کمیک و طنز در مجموعه می شود و آقای احمدی (رضا خندان) که دوست و همکار سابق پدر خانواده است که زمانی قبل از او بازنشسته شده است نیز در نقش یکی از شخصیت های اصلی داستان ظاهر می شود. بیننده در هر قسمت مجموعه، با حضور بازیگر میهمان و با یک داستان مستقل وارد رستوران شده و شاهد مشکلات و جریاناتی می شود که در این مکان اتفاق می افتد.

سایر عوامل این سریال عبارتند از فرهاد علیزاده آهی (نویسنده)، کیوان معتمدی (مدیر تصویربرداری)، بیژن میرباقری (تدوین)،‌ علیرضا بزدوده (دستیار اول کارگردان)، سید احمد ساکت (مدیر برنامه ریزی)، ‌مهدی آزادی (صدابردار) و …

رستوران خانوادگی برای پخش از کانال یک شبکه جهانی سحر برای مخاطبان سیمای فرانسوی در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای به فرانسوی زیرنویس شده است و از این شبکه روی آنتن خواهد رفت.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *