پخش طنز سیاسی «سگ‌ها و گربه‌ها» با موضوع انتخابات آمریکا

پخش مجموعه طنز سیاسی «سگ ها و گربه ها» (Cats and dogs) با موضوع بررسی رویدادها و تحولات جهان از پنجشنبه (هشتم آبان‌ماه) در شبکه پرس تی وی آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، این برنامه به تهیه کنندگی مهدی عرب در ۱۳ قسمت ۱۰ دقیقه‌ای تولید می شود و لمبیت اوپیک اجرای آن را به عهده دارد.

لمبیت اوپیک مجری باسابقه پرس تی وی از لندن، این بار با برنامه «سگ ها و گربه ها» به نقد ماجراهای روز جهان پیرامون می پردازد و در ابتدای راه، تلنگری طنزآمیز به جریان انتخابات آمریکا خواهد زد.

مهدی عرب، تهیه کننده «سگ‌ها و گربه‌ها»، به ایسنا گفت: این برنامه در راستای ظهور جریان راست افراط گرا و پوپولیسم در کشورهای اروپایی و آمریکا و ظهور نسل جدیدی از شاهزاده های جاه طلب در جهان عرب که از دلارهای نفتی، ماجراجویی در منطقه را به یکی از سرگرمی‌های خود تبدیل کرده‌اند، تولید شده است و به مرور به سوژه های متعدد در عرصه سیاسی که نشان دهنده انحطاط فکری و اخلاقی سردمداران این کشورها و برملاکننده استانداردهای دوگانه آنها در برخورد با مسائلی مانند دموکراسی، حقوق بشر، اخلاق، آزادی و دیگر ارزش های جهانی است، می پردازد و رویدادهای مرتبط با آنها را در قالب طنز مورد نقد و تبادل نظر قرار می دهد.

وی افزود: در این برنامه تناقضات موجود بین گفتار و عملکرد و رفتار سران کشورهای مدعی حقوق بشر و تلاش رسانه های غربی و عربی در سانسور واقعیت ها به نمایش گذاشته شده و بررسی می شود؛ مسائلی که باعث رقم خوردن اتفاقاتی همچون به قتل رسیدن جمال خاشقچی به دستور بن سلمان، انحطاط اخلاقی رئیس جمهور آمریکا و تزلزل در تصمیم گیری برای این کشور، بی‌تفاوتی مقامات فرانسه به معیشت مردم، نژادپرستی پنهان اما سیستماتیک در آمریکا، انگلیس و دیگر کشورهای مدعی پیشرو در حقوق بشر، بی کفایتی سازمان های بین المللی در خاتمه دادن به کشتار مردم بی گناه یمن و نسل کشی مسلمانان روهینگیا شده است.

به گفته این تهیه کننده، بخش های گفتار طنز لمبیت اوپیک را مهدی عرب و همکارانش، در تهران با تصاویر و ویدئو گرافیک، ترکیب و تدوین و آماده سازی می کنند.
قسمت اول این برنامه پنجشنبه ۸ آبان ماه ساعت ۱۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود و به بررسی حواشی انتخابات آمریکا و رفتارها و سخنان دونالد ترامپ در آستانه این انتخابات اختصاص دارد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *