پخش «کوچه رهایی» در شب شهادت

 

به گزارش «بانی فیلم»، تصویربرداری فیلم تلویزیونی «کوچه رهایی» به کارگردانی سیدمحسن یوسفی از دوم فروردین در تهران آغاز شده و هم اکنون روزهای پایانی تولید را پشت سر می گذراند. فیلمنامه این تله فیلم توسط امیر بوالی نوشته شده که داستان جوانی را روایت می کند که برای تامین هزینه عمل خواهرش به هر دری می زند و نتیجه نمی گیرد. در همین حال نادر که یکی از همسایگان امیر بوده در جریان این موضوع قرار می گیرد و به او پیشنهاد می دهد که برای تهیه این مبلغ به دزدی بروند و از کسی که سالیان سال نزول خواری می کرده این مبلغ را بدزدند اما… این تله فیلم توسط مهدی علینقی پور برای گروه فیلم های تلویزیونی شبکه سوم سیما برای پخش در روز شنبه هفته آینده و به مناسبت شهادت حضرت فاطمه(س) تولید می شود.
رحیم نوروزی، شهرام ابراهیمی، حسن جوهرچی، اکبر دانیالی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، محمد عمرانی و… (به همراه هنرمند خردسال) هستی علمی فرد بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.
سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مدیر تصویربرداری: احمد گودرزی، مدیر برنامه ریزی و تولید: محمد عفراوی، مدیر صدابرداری: فراز عباسی، تدوین: مهدی مهرنیا، طراح صحنه و لباس: قاسم مربی، طراح چهره پردازی: آرمین اسماعیلی، دستیار اول کارگردان: حمید عزوجی، موسیقی: محمدمهدی گورنگی، مدیر تدارکات: مهدی منیری، مشاور تولید: فاطمه حیدری، عکاس: پریسا ایمان پور، صداگذاری و میکس: مهدی اکبریان پور، مدیر صحنه: سعید مربی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *