تصویربرداری سریال به 25 درصد رسید

«پدر» بازیگر می گیرد

تصویربرداری سریال «پدر» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی در غرب تهران ادامه دارد و به زودی دو بازیگر شناخته شده به جمع هنرمندان این سریال اضافه می شود.
به گزارش بانی فیلم، ریحانه پارسا بازیگر اصلی «پدر» که نقش لیلا را ایفا می کند، استعداد جدیدی است که با این سریال به جامعه هنری معرفی می شود.
حامد عنقا طراح و نویسنده این سریال است که در دیگر آثار ملودرام او از جمله «تنهایی لیلا» نیز نام شخصیت اصلی لیلا بوده است. او سال گذشته سریال پربازیگر «پیکسل» را به کارگردانی محمدحسین لطیفی به عنوان اولین سریال تعاملی تهیه کرد که در انتظار پخش است و همچنین فیلم موفق «بدون تاریخ بدون امضا» را در جایگاه سرمایه گذار اصلی روی پرده دارد.
از جمله دیگر بازیگرانی که تاکنون به سریال پدر پیوسته اند می توان به مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا بهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری و اکبر رحمتی اشاره کرد.
تاکنون ۲۵ درصد از تصویربرداری «پدر» به تهیه کنندگی عنقا انجام شده و این روزها گروه در دانشگاهی در غرب تهران مشغول ادامه کار هستند.
در خلاصه داستان این سریال که قرار است در ۳۰ قسمت در ماه رمضان ۹۷ از شبکه دو سیما روی آنتن برود، آمده: «حامد پسر جوانی است که طی یک ماجر درگیر داستانی عشقی می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت‌ساز بزند …»
عوامل اصلی «پدر» عبارتند از طراح، نویسنده و تهیه کننده: حامد عنقا، کارگردان: بهرنگ توفیقی، همکار نویسنده: سید حسین امیرجهانی، دستیاراول کارگردان: مجید مافى، دستیاردوم کارگردان: علیرضارمضانى، منشى صحنه: مهین شهبازى، مدیربرنامه ریزى: امیر سلیمانى، دستیاربرنامه ریز: على مرزبان، مدیرتصویربردارى: بهنام کریمى، تصویربردار: سامان عمارفطرت، تدوین: امیرشیبان خاقانى، طراح صحنه و لباس: محسن شریفى، دستیار اول صحنه: قاسم قاسمى، دستیاران لباس: نیسانادرى و کتایون فربود، طراح گریم: مهرنوش طبیبى، مجریان گریم: وحیدشیرزاداصل، ژیوان حیدرى، صدابردار: امیر حاتمى، عکاس: محمد دارایى، مدیرتولید: افشین قلى پور، مدیر تدارکات: شهرام اسلامى، تدارکات: اصغرپسندپور، حمیدمختارى، مدیر پشتیبانى: سید على اسلامى، گرافیک: مجیداسماعیلى، مشاور رسانه ای: مریم عرفانیان، امور مالى: فریبرزبلارک، امورادارى: شیرین پورایواز، پشتیبانى فنى: موسسه رسانه مهر طاها.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *