سریال ماه رمضان شبکه دو

«پدر» ماه آینده کلید می خورد

حامد عنقا خبر از تولید سریال در آذر ماه داد.
به گزارش بانی فیلم، سریال «پدر» به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا به زودی وارد پیش تولید می شود.
حامد عنقا در این باره به بانی فیلم گفت: تا چند روز دیگر تصویربرداری سریال «عقیق» به کارگردانی بهرنگ توفیقی به پایان می رسد و ما بلافاصله پس از آن وارد پیش تولید سریال «پدر» خواهیم شد.
وی همچنین افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده و اگر با مشکلی روبرو نشویم، تا یک ماه دیگر وارد فاز تولید می شویم.
وی درباره انتخاب بازیگران سریال نیز عنوان کرد: مذاکره با بازیگران در حال انجام است و با یکی دو بازیگر هم صحبت هایی شده است، اما همه چیز منوط به حضور بهرنگ توفیقی است تا انتخاب نهایی بازیگران صورت بگیرد. وی که هم اکنون در حال نگارش این سریال است، بیان داشت: تا الان بیش از نیمی از سریال را به همراه گروه نویسندگان به نگارش درآوردیم.
همچنین درباره لوکیشن های سریال بیان کرد: لوکیشن‌ها اغلب در تهران هستند، اما به خارج از تهران هم سفری خواهیم داشت.
این نویسنده با اشاره به کلیت این سریال و خط داستانی آن بیان داشت: «پدر» تم مذهبی دارد و با کارهایی که تا به حال نوشتم هم متفاوت است و از جنسی دیگر است. به این دلیل که مدت‌ها است در این فضا سریالی نداشتیم، پیش بینی کاری خوب و متفاوت را دارم.
وی با اشاره به «تنهایی لیلا» و شباهت «پدر» به آن سریال گفت: اگر دقت کرده باشید همه کارهایی که من نویسندگی شان را به عهده داشتم تم مذهبی داشته است. اما اگر بخواهیم ژانر بندی کنیم پدر هم در ژانر تنهایی لیلا قرار خواهد گرفت.
نویسنده سریال «قلب یخی» ادامه داد: سریال «پدر» در مقایسه با «تنهایی لیلا» از ارزشها و در کل نسل دیگری حرف می زند و جنس روایتی متفاوت دارد که خودم خیلی آن را دوست دارم. وی ادامه داد: این سریال تم عاشقانه هم دارد، اما نه آن عاشقانه ای که می شناسیم! بلکه تلفیقی از عشق و غم است.
در خلاصه داستان این سریال، آمده است: «حامد پسر جوانی است که طی یک ماجر درگیر داستانی عشقی می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت‌ساز بزند …»
«پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا برای پخش در ماه رمضان شبکه دو تولید خواهد شد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *