گفت و گو با هنرمندان حاضر در جشنواره فيلم فجر 35

پژمان جمشیدی: «خوب، بد، جلف» یک کمدی متفاوت است

پژمان جمشیدی بازیگر فیلم «خوب، بد، جلف» گفت: «خوب، بد، جلف» یک فیلم کمدی و تا حدودی پلیسی نوشته پیمان قاسم خوانی است و داستان این فیلم کاملا متفاوت و مربوط به بعد از دورانی است که پژمان وارد سینما می شود.

پژمان جمشیدی که سریال«پژمان» در زمان پخش توانست مورد استقبال مردم قرار گیرد، امسال با فیلم«خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خوانی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حاضر شود. او درباره آن به بانی فیلم گفت: «خوب، بد، جلف» یک فیلم کمدی و تا حدودی پلیسی نوشته پیمان قاسم خانی است و قرار بود ادامه ای بر سریال «پژمان» باشد و قصه از زمانی آغاز می شود که پژمان جمشیدی وارد عرصه بازیگری می شود و وارد یکسری ماجرا می شود. به طور کلی نوعی از کمدی به سبک پیمان قاسم خانی و اولین فیلم اوست و امیدوارم برای فیلم های بعدی اش بتواند با اراده تر قدم بردارد.

وی با بیان اینکه از تکراری شدن واهمه ندارد، گفت: داستان این فیلم کاملا متفاوت است و مربوط به بعد از دورانی است که پژمان وارد سینما می شود. طی این سال ها نقش های متفاوتی بازی کردم و در فیلم آقای حقیقی یک نقش دور از خودم بازی کردم و سعی کردم گزیده کار کنم که دچار این تکرار نشوم.

این بازیگر درباره کار با کارگردانان مختلف نیز بیان کرد: دوست ندارم تنها کمدی بازی کنم، اما کمدی را بیشتر دوست دارم و می توانم نقش های جدی را به عهده بگیرم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می خواهید با یک کارگردان کار خود را ادامه دهید، گفت: من تنها با یک کارگردان کار نکردم، بلکه سه فیلمم با خانم میلانی، پیمان قاسم خانی و مانی حقیقی بوده است.

جمشیدی درباره اینکه چه پیش بینی ای از میزان مخاطبان دارید، گفت: هیچ پیش بینی ای درباره استقبال مخاطبان از فیلم ندارم و زمانی که ۵۰ کیلو آلبالو را بازی کردم، فکر می کردم مورد علاقه مردم باشد، اما نه تا این اندازه. به طور کلی سعی می کنم پیش بینی خاصی نداشته باشم، اما امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد.

این بازیگر درباره اینکه چه صحبتی با مخاطبان فیلم دارد، عنوان کرد: دوست دارم مخاطبان احساس واقعی خود را در رأی گیری منتقل کنند.

 

آقای فوتبالیست

پژمان جمشیدی،‌ چهره اسبق فوتبال که با سریال «پژمان» و کاراکتری نزدیک به حرفه قبلی اش وارد عرصه بازیگری شد، با بهره گیری از توفیق مجموعه سروش صحت، برای دومین بار نقشی اصلی در یک فیلم سینمایی را از آن خود کرده است. «خوب، بد، جلف» نخستین فیلم بلند پیمان قاسم خانی در مقام کارگردان یک کمدی اجتماعی است که گویا در همین نمایش های معدودش مورد توجه مردم قرار گرفته. او اوایل امسال در یکی از نقشهای اصلی فیلم کمدی «۵۰ کیلو آلبالو» ظاهر شد و پارسال هم نقشی کوتاه در «آتش بس ۲» داشت.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *