کلاری مدیر فیلمبرداری و میرشکاری صدابردار فیلم جدید جمیل رستمی

پیش تولید «بی تار» آغاز شد

فیلم سینمایی «بی تار» در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد.
به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «بی تار» به کارگردانی جمیل رستمی و تهیه کنندگی سیدحامد حسینی با دریافت پروانه ساخت به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده است. براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، پس از انتخاب کامل عوامل پشت دوربین و بازیگران این فیلم از اوایل مهرماه وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد.
فیلمبرداری این فیلم در شهر سنندج و مرزهای اطراف آن انجام می شود و برخی از لوکیشن ها نیز تاکنون انتخاب شده است.
فیلمنامه «بی تار» به نویسندگی مشترک جمیل رستمی و پژمان تیمورتاش مضمونی اجتماعی دارد و با محوریت شهر کردستان به نگارش درآمده است.
از میان برخی از عوامل پشت دوربین این پروژه که تاکنون حضورشان قطعی شده می توان به محمود کلاری به عنوان مدیر فیلمبرداری، جهانگیر میرشکاری مدیر صدابرداری و عباس بلوندی به عنوان طراح صحنه و لباس اشاره کرد. به جز کلاری و میرشکاری که برای اولین بار با جمیل رستمی همکاری خواهند کرد، عباس بلوندی در فیلم پیشین این کارگردان با نام «چشم» حضور داشته است.
«بی تار» حدود ۸-۹ بازیگر اصلی دارد. در حال حاضر مذاکره با بازیگران ادامه دارد و ظرف چند روز آینده لیست تمامی بازیگران این فیلم اعلام خواهد شد.
جمیل رستمی در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «چشم»، «ژانی گه‌ل» و «مرثیه برف» را دارد. «بی تار» چهارمین فیلم بلند این کارگردان محسوب می شود.
حامد حسینی تهیه کننده «بی تار» نیز پیش از این تهیه کنندگی فیلم های سینمایی «سرو زیر آب» ساخته محمدعلی باشه آهنگر و «مشت آخر» به کارگردانی مهدی فخیم زاده را برعهده داشته است.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *