ارسال فیلمنامه برای دریافت پروانه ساخت/ تکمیل فهرست عوامل پشت دوربین

پیش تولید «عقربه روی ۲۲۰» آغاز شد

به گزارش بانی فیلم، فیلمنامه فیلم سینمایی «عقربه روی ۲۲۰» به کارگردانی و تهیه کنندگی علیرضا امینی به اداره نظارت و ارزشیابی ارسال شده تا با دریافت پروانه ساخت، مراحل پیش تولید آغاز شود. علیرضا امینی ساخت ده فیلم را در کارنامه خود دارد و این یازدهمین ساخته سینمایی او خواهد بود. در خلاصه داستان این فیلم آمده: لیلا پس از سه سال به بهانه شرکت در مراسم ختم پدرش، از زندان مرخصی گرفته است و برای دیدن دختر کوچکش نزد همسر سابق خود می‌رود. او در فاصله یک روزی که با دخترش است، درگیر مشکلات و اتفاقاتی می‌شود که تنها دو روز برای حل آنها فرصت دارد.
دو ساخته قبلی امینی بزودی روی پرده خواهند رفت. «دلتا ایکس» سال گذشته با بازی سیامک صفری، بیتا بیگی، زهیر یاری، مرتضی کاشی، افسانه پاکرو و… فیلمبرداری شد و ماجرای دو خانواده است که به شمال کشور سفر می‌کنند و با ورود غیرمنتظره یک خانواده دیگر، درگیر اتفاقاتی می‌شوند. «بلوک ۹ خروجی ۲» نیز سال ۹۲ جلوی دوربین رفت و امیر جعفری، پانته‌آ بهرام، حمیدرضا آذرنگ، الهام کردا، شبنم مقدمی و… در آن بازی داشته‌اند. این فیلم امسال در جشنواره فیلم شهر شرکت داشت که نامزد دریافت چهار جایزه بود که آذرنگ موفق به دریافت جایزه شد. این فیلم همچنین در جشنواره مستقل سینمای اروپا کامیرا ایتالیا جوایز بهترین فیلم و بهترین بازیگر خردسال (ستایش محمودی) را تصاحب کرد.
بازیگران «عقربه روی ۲۲۰» بزودی انتخاب خواهند شد. عوامل پشت دوربین این فیلم عبارتند از: نویسنده: علی اصغری (بر اساس طرحی از علیرضا امینی)، مجری طرح و سرمایه گذار: اکبر لشگری، مدیر فیلمبرداری: فرشاد گلسفیدی، صدابردار: بابک اخوان، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: جهانگیر میرزاجانی، مدیر تولید: بهزاد هاشمی، برنامه ریز: کریم امینی، دستیار یک کارگردان: مریم بحرالعلومی، طراح جلوه‌های کامپیوتری: علی تصدیقی، طراح حرکات بدلکاری: ارشا اقدسی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *