ژرار دوپاردیو:مهاجرت از فرانسه سوء تفاهمی بزرگ بود

به گزارش تسنیم، این بازیگر سرشناس خروجش از فرانسه را یک سوءتفاهم بزرگ می داند. دوپاردیوی ۶۴ ساله سال گذشته به جهت برنامه اقتصادی فرانسوا اولاند از کشورش فرانسه مهاجرت کرد. اجرای این برنامه اقتصادی به معنی مالیات ۷۵ درصدی برای درآمد های ماهیانه بالای ۱ میلیون یورو( ۸۶۰۰۰۰ هزار پوند) است که به مذاق بسیاری از مردم کشور فرانسه از جمله دوپاردیو خوش نمی آید.

ژرار دوپاردیو با بیان این که خروج او از فرانسه یک سوء تفاهم بزرگ بوده در بخشی دیگر از مصاحبه اش می گوید: من هیچ وقت فرانسه را ترک نکردم!من نخواستم که مرزها محدودم کنند. این کاملا فرق می کند. او ادامه می دهد: من یک مرد آزادم. در هرجایی از اروپا احساس راحتی می کنم…من عاشق فرانسه هستم مثل همیشه. این کشور من است.

بازیگر فیلم «زندگی پای» که مدتی را هم در بلژیک سپری کرده بود والآن تبعه روسیه است در بخشی دیگر از مصاحبه اش می گوید: فکر نمی کنم بتوان این طور وانمود کرد که همه چیز (در فرانسه) خوب است.  دوپاردیو می گوید: مردم واقعا فاصله ای که بین حرف های سیاستمداران و زندگی روزانه شان هست را احساس می کنند.  این زخم بزودی سرباز می کند. شاید در طول انتخابات آینده.

این بازیگر فرانسوی که در سال ۱۹۹۰ برای بازی در فیلم «سیرانو دی برگراک» نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد شده است قرار است سال آینده در حالی با فیلم به نیویورک خوش آمدید به روی پرده سینماها برود که در آن نقش دومینیک استراوس کان سیاست مدار عضو حزب سوسیال دموکرات فرانسه و رئیس کنونی صندوق بین المللی پول را بازی می‌کند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *