کاش مدیری، هیولا را دیرتر می‌ساخت!

در حال بارگزاری فیلم...

بانی‌فیلم:

سریال «هیولا» در زمان پخش خود گرفتار برخی داوری‌های زودهنگام شد؛ خیلی‌ها این سریال مهران مدیری را سفارشی از سوی یک جناح سیاسی برای بی‌اعتبار کردن برخی از مسیٔولان می‌دانستند. گروهی از سیاسیون که به واسطه قرار گرفتن در جناح روبرو، شایسته انتقادهای صریح شده بودند!

واقعیت ماجرا هرچه بود، شبیه نیشتری بود به زخمی قدیمی تازه‌مانده؛ زخمی که هرازچندگاهی، جسم و روح جامعه را دچار جراحت‌ می‌کرد.

بحث اصلی «هیولا» موضوع اختلاس و کم‌اهمیت جلوه دادن آن از سوی برخی بود. این سریال به طور ویژه به نارسایی‌هایی می‌پرداخت و پرسش‌هایی را مطرح می‌کرد که چرا جمعی با حاشیه امنیت، فارغ از هر نگرانی، اختلاس‌های چندصدمیلیاردی را مثل آب خوردن انجام می‌دهند و دست آخر با پیش کشاندن افرادی ساده‌لوح، آسوده‌خاطر بر دزدهای‌شان سرپوش می‌گذارند و یا راهی دیار غرب می‌شوند…

حکایت غریبی‌ست؛ این روزها که اوضاع اقتصادی مردم، به دلیل مسایلی مانند کرونا و تحریم‌های سیاسی، به ورطه‌ نابودی افتاده، جای سریالی مانند «هیولا» واقعاً خالی‌ست؛ سریالی که شاید می‌توانست کمی -فقط کمی- از میزان خشم و سردرگمی هموطنان‌ بکاهد. هموطنانی که به خاطر افزایش قیمت‌ها و نابود شدن اقتصاد خانواده‌ها، خشمگین و‌ عصبانی هستند.

این ‌کلیپ بخش کوتاهی از سریال «هیولا»ست که شخصیت فرهاد اصلانی به عنوان نمادی از مردم، گول سخنان اعضای هیات مدیره اختلاس‌گر را می‌خورد.

طنز ماجرا آنجاست که اختلاسگر فراری سریال به نام معصومی، در سرزمین غرب و در کاباره‌های آنجا به نگران مشکلات رفاهی مردم است!!

به قول دیالوگ ابتدای این کلیپ:

«خدا لعنت کنه این آقای معصومی رو که همه مارو گول زد»…

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *