«کفش»ی که نامزد جشنواره تایوان شد

تله فیلم «کفش» از تولیدات شبکه قرآن سیما راهی جشنواره بین المللی فیلم کودک تایوان شد.
به گزارش مهر، تله فیلم «کفش» که در سال ۹۳ در گروه فیلم و سریال شبکه قرآن سیما تهیه و تولید شده بود از بین ۱۸۹۹ فیلم از ۱۰۱ کشور جهان به عنوان نامزد بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم کودک تایوان معرفی شد. در این جشنواره که فیلم های منتخب باید مخاطب زیر ۱۲ سال داشته باشند بیش از ۸۰ فیلم به نمایش درخواهد آمد و قرار است از ۳۱ مارس تا ۷ آوریل (۱۲ تا ۱۹ فروردین ۱۳۹۵) در تایوان برگزار شود.
فیلم «کفش» یکی از ۲۴ فیلمی است که در بخش مسابقه اصلی این جشنواره پذیرفته شده که به همراه چهار فیلم «بلانکا» محصول مشترک ایتالیا، ژاپن و فیلیپین، «خانه میمون های سنگی» محصول مجارستان، «پرندگان مهاجر» محصول بلژیک و «رازهای جنگ» ساخته کشور هلند نامزد بهترین فیلم داستانی در این جشنواره شد.
فیلم «کفش» در جشنواره های بین المللی رشد به عنوان بهترین فیلم داستانی بلند، برگزیده جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان و برگزیده جشنواره تری سیتی در آمریکا شد.
«کفش» نوشته مهشید فریدفر است و مرتضی آسمانی آن را کارگردانی کرده است و از بازیگران آن می توان به مهدی فقیه، فرید قبادی، مریم وطن پور، امیرعلی محمودی ساه انارکی و مانی فیروزی اشاره کرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *