کنایه محسن تنابنده به معاون سیما و واکنش مهنار افشار

بانی فیلم، گروه تلویزیون: حذف نماهای مربوط به مهناز افشار از تیزرهای فیلم «قسم» در تلویزیون، منجر به اعتراض محسن تنابنده شد. تنابنده که پیش از این جلوگیری از تماس تصویری افشار با تماشاگران این فیلم در مشهد را نیز با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش افشا کرده بود، حالا در پست تازه ای که نسخه سانسور شده تیزر در تلویزیون است، از حذف نماهای افشار در تیزرهای تلویزیونی این فیلم انتقاد کرد.

محسن تنابنده هم با انتشار تیزر فیلم «قسم» با حالت کنایه‌آمیز نوشته است: «اینم یه تیزر مطابق با سانسور تلویزیون بدون حضور نقش اصلی(مهناز افشار). البته تو رودربایستی یه چندتا با مهناز پخش کردن. مزدک میرزایی حتما برگرد!».

اشاره او به صحبتهای اخیر مرتضی میرباقری معاون سیماست که گفته بود فرصت برای بازگشت مزدک میرزایی که برای همکاری با شبکه ایران اینترنشنال راهی انگلستان شده، وجود دارد!

در تیزری که تنابنده منتشر کرده، البته در دو نما چهره افشار به صورت مبهم مشخص می شود که سریع کات می خورند!

در همین حال مهناز افشار نیز با بازنشر ویدئویی از استقبال تماشاگران از اکران مردمی فیلم در ایران مال در اینستاگرامش نوشت: «به گفته محسن تنابنده، تصویر من در تبلیغات تلویزیون ممنوع شده! رضایت شما از دیدن فیلم منو بسیار خوشحال کرده و همین کافیست!».

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *