کنسرت بانوان گروه الماس ها برگزار شد

کنسرت بانوان گروه الماس ها به سرپرستی و نوازندگی پیانو فریماه عباسی چهارشنبه دوازدهم دی ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد و مورد استقبال علاقمندان به موسیقی قرار گرفت.
به گزارش رسیده، کنسرت بانوان گروه الماس ها به سرپرستی فریماه عباسی در حالی برگزار شد که فرهنگسرای نیاوران شاهد استقبال علاقمندان به این کنسرت بود. صدا برداری خوب و طراحی و نورپردازی بسیار وسیع و رنگ آمیزی متفاوت یکی از ویژگی های اجرایی برگزاری این کنسرت بود و تصاویر بک گراند در استیج در حین اجرا با موسیقی ها به گونه ای همسو بود که ترکیبی از تصاویر و موسیقی را برای تماشاگران به نمایش می گذاشت و موجب شعف و شادی حاضرین در سالن را فراهم کرد. گروه موسیقی بانوان الماس ها تنها گروهی است که در فضای مدرن و الکترونیک پاپ بانوان فعالیت می‌کنند و در مارکت بانوان نیز به لحاظ نوع و سبک اجرای موسیقی و نور پردازی همه استاندارد ها را در اجرا رعایت می‌کند.
در این کنسرت فرهاد پرستو رهبر ارکستر و تنظیم کننده گروه الماس ها با معرفی آمیتیس ایوانی به عنوان خواننده جدید گروه و همچنین ۱۰ قطعه موسیقی جدید با تنظیمهای کاملا” متفاوت را برای این کنسرت آماده کرده بود که توجه حاضرینی که در کنسرت قبلی حضور داشتن رو هم جلب کرده بود و این خواننده هم به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی ترکی استانبولی، یونانی برای حاضرین با نوازندگی گیتار اجرا کرد که با تشویق فراوان تماشاگران مواجه شد. در انتهای مراسم نیز استقبال تماشاگران از فضای دلنشین کنسرت تا جایی بود که تقاضای اجرای قطعات بیشتر داشتند که به دلیل محدودیت زمان، گروه بانوان با اجرای آخرین قطعه شب خاطره انگیز را برای بانوان حاضر در سالن فراهم کردند.
اعضای گروه موسیقی بانوان الماس ها عبارتند از :فرهاد پرستو رهبر ارکستر و تنظیم‌کننده،فریماه عباسی سرپرست نوازنده پیانو و سینتی سایزر، آمیتیس ایوانی خواننده و نوازنده گیتار الکتریک،هنگامه غفوری نوازنده گیتار باس، روژین عدالت نوازنده ویلن، نسیم زبردست نوازنده درامز.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *