گلن کلوز همبازی ایمی آدامز در پروژه جدید ران هاوارد

گلن کلوز در پروژه جدید ران هاوارد در کنار ایمی آدامز نقش آفرینی خواهد کرد.

به گزارش بانی فیلم به نقل از ددلاین، «مرثیه روستایی» (Hillbilly Elegy) عنوان فیلم جدید ران هاوارد است که به تازگی حضور گلن کلوز در آن قطعی شده است.

پیش از این ایمی آدامز برای بازی در این درام آمریکایی قرارداد بسته بود. این فیلم محصول نتفلیکس است و بر اساس کتاب خاطرات پرفروش و محبوبی نوشته‌ جی.دی. ونس ساخته می شود. فیلمنامه را نیز ونسا تیلور می نویسد که پیش از این برای نگارش فیلمنامه درام فانتزی و رمانتیک «شکل آب» به همراه گیلرمو دل تورو نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.

قصه فیلم بر اساس خاطرات جی.دی. ونس داستان سه نسل از خانواده‌ او را که اهل منطقه آپالاچیا در آمریکا هستند؛ از مادر گرفتار اعتیادش تا مادربزرگ مهربان و مقتدری که او را بزرگ کرده، روایت می‌شود.

تهیه کنندگی فیلم را هاوارد به همراه برایان گریزر و کارن لاندر در ایمیجین اینترتینمنت به عهده دارند. کمپانی ای که حق ساخت فیلم از این کتاب را دو سال پیش خرید. جولی او و جی.دی. ونس نیز مدیر اجرایی پروژه هستند.

از گلن کلوز اخیراً فیلم «همسر» اکران شد که هفتمین نامزدی اسکار را برای او در پی داشت. او همچنین برای بازی در بازسازی «سانست بلوار» فیلم نوآر سال ۱۹۵۰ بیلی وایلدر نیز قرارداد بسته که قرار است آنرا راب اشفورد کارگردانی کند.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *