یوسف صمدزاده: «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» فیلمی درباره همبستگی اسلامی است

یوسف صمدزاده، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» در گفت‌وگو با ایکنا با اعلام این خبر که این فیلم دفاع مقدسی حتما برای پخش در جشنواره فجر آماده خواهد شد، درادامه افزود: این فیلم سینمایی هم اکنون آخرین مراحل تدوین را توسط ابراهیم سعیدی طی می‌کند. این کار قرار است توسط آرش قاسمی و اردلان کامکار به زودی صداگذاری و آهنگسازی شود. این فیلم سینمایی را شهرام مسلخی کارگردانی کرده است.
وی گفت: فیلمبرداری این فیلم سینمایی نزدیک به ۴۵ روز به طول انجامید. این کار در تهران و کردستان عراق جلوی دوربین رفت. بخش‌های خارج از کشور این کار با مشکلات خاصی رو به رو شد که خوشبختانه با مساعدت‌هایی که به عمل آمد توانستیم فیلمبرداری آن را به پایان رسانیم.
این تهیه کننده ادامه داد: در «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» نگاهی تازه به جنگ شده است، به نحوی که تا به حال به آن کمتر پرداخته شده است. در این کار داستان رزمنده‌ای بیان می‌شود که هم اکنون خبرنگار است. وی در یکی از گزارش‌های تلویزیون دوست و رزمنده کرد خود را در گزارشی تلویزیونی می‌بیند. این دوست که پیشتر در عملیاتی جان وی را نجات داده در حال جنگ با صدام است و…
صمدزاده گفت: در این کار به گوشه‌ای از ظلم‌های صدام علیه ملت عراق پرداخته می‌شود و اینکه کردهای عراق در جنگ چه نقشی را ایفا می‌کردند. این فیلم با هدف نزدیکی دو ملت ایران و ایران تولید شده است و از آن به عنوان کاری در جهت همبستگی اسلامی می‌توان نام برد.
این تهیه کننده درباره چرایی ساخت این فیلم گفت: ژانر دفاع مقدس گونه‌ای مورد علاقه من است، اما جدا از علاقه قلبی، تازگی و جذابیت داستان به نحوی بود که سبب شد من این کار را جلوی دوربین برم، چون معتقدم ژانر دفاع مقدس نیازمند تولیدات ارزشمند است. در این کار سروش صحت، پوریا پور سرخ و لعیا زنگنه بازیگران اصلی هستند.
 

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *