«۳۱۶» راهی بلغارستان می‌شود

به گزارش رسیده، نزدیک به دوماه است که این فیلم در گروه سینمایی هنر و تجربه در حال اکران است و بنا بر اعلام مدیر پخش این گروه سینمایی، فیلم «۳۱۶» تا به امروز از فروش قابل توجه‌ای برخور دار بوده و توانسته رضایت مخاطبان را جلب کند.
دومین فیلم بلند پیمان حقانی پیش از این در جشنواره‌های «مانهایم» کشور آلمان، «میل ولی» سانفرانسیسکو و جشنواره فیلم «پراگ» حضور داشته و آخرین نمایش این فیلم در دانشگاه «یو سی ال ای» کشور آمریکا بود که این فیلم توانسته توجه ویژه مخاطبان بین المللی را نیز به خود اختصاص دهد.
این جشنواره از تاریخ ۲۹ مرداد ماه تا ۶ شهریور در کشور بلغارستان برگزار می‌شود و نمایش فیلم «۳۱۶» در روز چهارشنبه ۶ شهریور ماه سال جاری خواهد بود.
در این فستیوال فیلم‌هایی از کشورهای آمریکا، آلمان، روسیه و اسپانیا حضور دارند و «۳۱۶» تنها نماینده سینمای ایران در این جشنواره خواهد بود.
«۳۱۶» فیلمی است که چهره بازیگرانش دیده نمی‌شود و روایت قصه بر عهده کفش‌ها، دست‌ها و پاها است، کفش‌هایی که از به دنیا آمدن تا زمان مرگ با ما هستند و شاید ما به آن‌ها اهمیتی ندهیم و ساده از کنار آن ها عبور کنیم. این فیلم از امروز ۱۶ خرداد ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران می شود.
عوامل اصلی فیلم «۳۱۶» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: پیمان حقانی، نویسندگان فیلمنامه: حمیدرضا کشانی و پیمان حقانی، مدیر فیلمبرداری: داوود ملک حسینی، تدوین: هایده صفی یاری، مجری طرح : بهناز اسکندرنژاد، طراحی صحنه و لباس : افسانه صرفه جو، موسیقی: مهیار افشار، صداگذاری : ایرج شهزادی، حیدر نجفی، مدیر تولید : عبدالرضا اخوان ، بهرنگ سنجابی، اصلاح رنگ و نور و سازنده تیزر: ایمان تحسین، برنامه ریز: علی تیموری، دستیاران کارگردان: علی اعلایی نژاد ، بشیر اصلانیان، پریا صادق بیگی، دستیار تهیه کننده : پیام حقانی، مدیر تدارکات: محمد کشانی، جلوه های ویژه کامپیوتری: سعید زارع، پدرام صادق بیگی، گرافیست: پگاه گلدوست، مهتاب افشار، مشاور رسانه‌ای: سام بهشتی و عکاس: سید سجاد سلیمانی.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *