«ویلا» هنوز با کارگردان قرارداد نبسته است

مهران مهام تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «ویلا» اعلام کرد که بعد از پاسخ مرکز امور نمایشی به سه قسمت اول بازنویسی شده، با بروز نیک نژاد به عنوان کارگردان قرارداد می بندیم.

مهران مهام که سال گذشته بنا داشت سریال «ویلا» را برای پخش در نوروز ۹۵ کلید بزند و با انصراف سیامک انصاری و درگیری مرضیه برومند کارگردان پروژه اش به تعویق افتاد به مهر گفت: تقریبا همه چیز برای تولید آماده است ولی بنا به مذاکراتی که با رحمان سیفی آزاد داشتیم قرار شد این مجموعه بازنویسی شود.

وی افزود: تا کنون ۳ قسمت اولِ بازنویسی شده توسط علیرضا کاظمی پور را در اختیار مرکز امور نمایشی سیما قرار دادیم تا در صورت تایید با بروز نیک نژاد قرارداد ببندیم. این فیلمنامه ابتدا در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی مورد بررسی قرار گرفت اما در حال حاضر زیر نظر رحمان سیفی آزاد در مرکز امور نمایشی سیما است.

مهام درباره زمان تولید و پخش این مجموعه توضیح داد: ما برای آغاز پروژه تدارکات لازم را دیده ایم و به زودی با کارگردان درباره حضور بازیگران هم مذاکره می کنیم. اگرچه کار به زودی کلید می خورد اما ترجیح من این است با توجه به مضمون قصه و لوکیشن هایی که داریم پخش مان نوروز ۹۶ باشد تا سر فرصت کاری دور از شتابزدگی ارائه دهیم.

این تهیه کننده در پایان عنوان کرد: البته همه چیز به شرایط تلویزیون بستگی دارد و اگر آنتن تلویزیون در تابستان خالی باشد و رسانه ملی درخواست پخش زودتر دهد، «ویلا» فصل آینده به نمایش در می‌آید. این مجموعه پیش تر برای شبکه سه در نظر گرفته شده بود اما هنوز مشخص نیست در تصمیمات جدید روی کدام آنتن برود.

«ویلا» قصه کارمندی است که پزشک به او توصیه کرده برای تعطیلات به شمال کشور سفر کند و قصه این مجموعه تلویزیونی را اتفاقاتی که برای این کاراکتر در شمال کشور می افتد تشکیل می دهد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *