مقدم‌دوست، دبیر هنری دهمین جشنواره رویش شد

هادی مقدم‌دوست، فیلم‌نامه نویس و کارگردان، به عنوان دبیر هنری دهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش منصوب شد.

به گزارش رسیده، در حکمی که از سوی فاضل نظری، معاون هنری و رئیس جشنواره‌های حوزه هنری خطاب به هادی مقدم‌دوست نوشته شده، آمده است:

«نظر به تجربه‌های ارزشمند و شایستگی‌های ارجمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان دبیر هنری دهمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش منصوب می شوید.

جشنواره فیلم رویش، فرصتی برای شناساندن هنرمندان و استعدادهای جوان و مجالی برای تولید فیلم‌های کوتاه دینی است که با هدف تلاش در جهت توسعه گفتمان هنر متعهد به حقیقت، اکنون به دهمین منزل رسیده است.

امیدوارم به فضل خدای متعال و به برکت برگزاری این جشنواره در حوزه هنری استان خراسان رضوی و مشهد مقدس، از رهگذر همراهی و همکاری با دبیر محترم اجرایی جشنواره و با تلاش در جهت بررسی کارشناسانه و داوری منصفانه آثار شایسته، موجبات جهت بخشی موثر و تقویت هرچه بیشتر جریان آفرینش فیلم های دینی فراهم شود».

گفتنی است، هادی مقدم‌دوست متولد ۱۳۵۰ در تهران است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام کارگردان از سال ۱۳۸۹ با فیلم «چسب زخم» آغاز کرد و از آن زمان به عنوان نویسنده، دستیار کارگردان، کارگردان و مدرس فیلم‌نامه نویسی در حال فعالیت است. فیلم «سر به مهر» به کارگردانی مقدم دوست در سال ۱۳۹۱، در دومین جایزه گفتمان انقلاب اسلامی به عنوان فیلم شایسته تقدیر انتخاب شد و همچنین سیمرغ بلورین بخش کارگردانی نگاه نو – مسابقه فیلم‌سازان اول را دریافت کرد.

اشتراک گذاری در:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *